Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fősulis, egyetemista anyukák,...

Fősulis, egyetemista anyukák, hogyan oldjátok meg a vizsgaidőszakot a fél-másfél év közötti baba mellett? Trükkök, jó tanácsok?

Figyelt kérdés

Amúgy nagyon jól beosztom az időmet, de olyan nehéz tanulni a 11 hósom mellett.... Mert jön oda hozzám, nyomkodja a laptopomat,meg ilyenek. És amúgy is sajnálom, hogy nem vele foglalkozom ilyenkor.

Az az idő, amikor alszik, semmire sem elég.

Az első vizsgaidőszakot ki is hagytam, akkor 3-4 hónapos volt, a szoptatásával nem tudtam összeegyeztetni az utazást és vizsgázást. (és a baba az első :))


2011. jan. 13. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam, hogy hajnali 3-kor keltem, és addig tanultam, amíg felébredt a kislányom. Délután meg lefeküdtem vele szunyókálni.
2011. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mázlim volt mert kb. 8 hónaposan átállt a napi 1*2-3 óra alvásra, így du.-i alvásidőben tanultam, ill. este (régi szép idők, a rácsos ágyban magától elaludt már este 8 körül), szóval ilyenkor még 20-tól 24 óráig tanultam. Napközben vele foglalkoztam, de ő nagyon aktív gyerek, ha ébren van képtelenség bármi mást csinálni mellette. Most már 2 éves és bizony csak segítséggel megy a tanulás, egyrészt kevesebbet alszik, este pedig 10-fél 11 mire sikerül "lelőni". Iszonyat eleven uh szellemileg is teljesen leamortizál, legszívesebben este már csak néznék ki a fejemből, ill. döbbenetes koszt+kupi csinál a lakásban, 1-1,5 óra mire normálisan összepakolok, feltakarítok. Szóval most anyukámnál zúz, én meg itthon görcsölök a könyv fölött, holnap vizsga :/
2011. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, egy nagymama nagyon hasznos ilyenkor is :)

Néha elviszi őt sétálni du, így van plusz 2 órám.


Köszi!

2011. jan. 13. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!