Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A járvány alatt is lehet...

A járvány alatt is lehet könnyen albérletet találni?

Figyelt kérdés

Ha valakinek a tulaj azt mondja, hogy el kell költöznie 30 napon belűl, akkor lehet találni könnyen most is albérletet?


Azt tudom, hogy az árak csökkentek, de ha pl néz az ember egy albérletet amit hirdetnek, nem mondja a tulaj ilyenkor, hogy járvány van és nem szívesen adja ki most a lakást, szóval fél, hogy nehogy beteg ember legyen aki érdeklődik és költözni akar?


Arra gondoltam, hogy csak nem ilyenek, örülnek, ha beköltözik valaki és fizet, hát senki nem ellensége a pénzének csak gondoltam megkérdezem itt.



2020. ápr. 15. 20:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Úgyértem, hogy ha valakinek a tulaj azt mondja, hogy el kell 30 napon belűl költöznie és a lakó másik albérletet néz, talál-e könnyen.
2020. ápr. 15. 20:57
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem most baromi könnyű találni, legalábbis egyetemvárosokban most a tulajdonosok vadásznak bérlőkre, mert sok egyetemista felmondta a szállását márciusban áprilisi kiköltözéssel.
2020. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!