Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen körfolyosós, belvárosi...

Milyen körfolyosós, belvárosi lakásban lakni?

Figyelt kérdés
Kérlek, jó és rossz tapasztalatokat egyaránt mondjatok!

2020. ápr. 21. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha normális a lakóközösség, akkor olyan negatívuma nincs, ami ne lenne elsőre is nyilvánvaló. Ha kint dohányoznak a folyosón, mert nincs utcára néző erkélyük, akkor lehetséges, hogy valamennyire bemegy hozzád a füst, de az erkélynél ugyan így lenne.


Akkor lehet érdekesebb az egész, ha tele van cigóval a ház és kint dajdajoznak a folyóson, de ilyen házban akkor is rossz lenne lakni, ha nem körfolysós lenne.

2020. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Benn a lakásban semmi különös. Nekem tériszonyom van és amikor ilyen helyen laktunk, a gangon végigmenve mindig kellemetlen érzésem volt.
2020. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
A körfolyosó melyik részén van, az is számít. A lakásom előtt pl senki nem megy el, mert annyira a végén van a körfolyosónak. Így nem zavaró. A folyosó széles, ha nem nézel le direkt, nem is tűnik fel hogy a harmadikon vagy. Viszont az igazi körfolyosós házak régiek, a szigetelést, penészt, az elektromos hálózatot érdemes lecsekkolni.
2020. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Sötét, alig süt be a nap.
2020. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Laktam ilyenben, soha többé!

Mindenki figyeli, hogy kihez ki megy, hányszor és mikor, + a körfolyosón pletykálnak és ordibálnak egymásnak.

Vannak akik oda teregetnek, dohányozni kijárnak vagy ki is ülnek, hogy jobban lássanak mindent.

Ha főznek, sütnek akkor az egész udvarban masszív égett olajszag és kajaszag terjeng.

Az udvaron biciklit és motort szerelnek + az összes haver is ott gyűlik össze esténként sörözni...

Stb...stb...

2020. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

#5

Ne haragudj, de ritka proli helyen lakhattál! ...és ezzel most nem téged minősítlek.

Én is belvárosi (fél)körfolyosós házban lakom, olyan csend van mint egy kriptában. A ház 4 szintes, márvány lépcső, kovácsoltvas korlátok és egy emeleten 3 lakás. Minden lakás szobái utcaiak és senki nem foglalkozik a szomszédsággal.

Az udvar parkosított, virágzó bokrok és a 3-ik emeletig felérő, tavasszal virágba boruló fa, énekes madarakkal.

Soha-soha nem költöznék el innen, ide születtem, itt is fogok meghalni.

2020. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Lipótvárosban laktam, és nem önszántamból.
2020. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Zuglóban, a Hungáriához közel egy harmadik emeleti garzonban lakom. A szobának 2 hatalmas ablaka van, napfényes, imádom. Fel van újítva, nyílászárók, födém szigetelés, fűtés, stb. Havi rezsi átlagban 20 000. Ebben benne van a közös költség, gáz, áram, net, víz és csatorna. És nagyobb a csend, mint vidéken anyuék falujában. Van külömbség társasházanként.
2020. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!