Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 30 évesen gáz albérletben...

30 évesen gáz albérletben élni lakótársakkal?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 16:21
 1/7 noemi2323 válasza:
93%
Miért lenne gáz? Akkor és ott élsz akivel csak akarsz ne érdekeljen más véleménye !!
2020. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Albérlet nem, de lakotársak ennyi idősen...
2020. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 noemi2323 válasza:
16%
Miért mivan abban? Édesanyám is olyan albérletben lakot sokáig tavaly ahol úgy laktak. Persze ő eljött de csak azért mert így nem nagyon tudtunk nála aludni !! De amúgy tök jó volt neki ott.
2020. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz szerintem.
2020. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem "gáz vagy nem gáz" kérdés az esetek nagy részében, hanem "adottság" ami ellen nem igazán tud az ember mit tenni.


Ismerek olyan lányt (nőt) aki 35+ évesen is szobát tud csak bérelni. Pedig egyetemet végzett, hasznos munkát végez, értelmes ember, de egyszerűen olyan alacsony a fizetése, hogy nem tud megfizetni egy albérletet önállóan. Ha ki is venne egy garzont, akkor meg semmi másra nem jutna pénze.


Én magam is 30+ vagyok, kivehetnék lakást, szívem szerint meg is tenném, de egyszerűen elmenne a fizetésem fájó hányada. És alig vagyok "otthon" akkor inkább takarékoskodok és költök magamra, meg arra amire kell.

2020. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Külső szemlélőként viszont meg tudom érteni, hogy gáz egy ilyen helyzet.


Van egy pici szobám, barátnőt, párt, nőt, felhozni teljesen esélytelen.

Barátokat sem éppen jó érzés leültetni az ágyamra egy apró szobában.

Szülők, családtagok sem nagyon tudnak meglátogatni, nem tudnak itt aludni.


Na meg mikor este hazaérve egy alsógatyában mászkáló azonos nemű "fogad" akkor azért én is elgondolkozom, hogy ez így nem annyira jó.

2020. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt lakótársam 35 évesen már 12 éve bérelt olcsó szobát, Budapesten.


10.000.000Ft összekoldult vele, az élete meg konkrétan nullára hasonlított.


Idehaza nincs pénz így nem lehet házat venni…

2021. dec. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!