Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miert csak augusztusig kiado...

Miert csak augusztusig kiado minden normalis alberlet? Eddig ok ragaszkodtak az 1 evig mindenhol most meg csak augusztus

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 20:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokan reménykednek, hogy szeptembertől elindulnak az egyetemek, már most is kinyithatnának, de a koleszok nem, így szerintem nem sok helyen nyitottak még ki. De szeptembertől lehetséges, hogy nagyjából visszatér minden a régi kerékvágásba, hacsak nem indul el valóban a második járványos időszak. Lehet, hogy egy fél évig, egy évig még bizonytalan lesz a helyzet. De jelenleg senki sem tudja. Így a bérbeadók megpróbálják úgy, hogy augusztusig kiadják kicsit olcsóbban, aztán HA újraindul az egyetemi élet, akkor kiadják drágábban egyetemistáknak, HA meg nem, akkor maradhatnak a jelenlegi bérlők olcsóbban. Szerintem.
2020. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
A "régi kerékvágás" itt maximum azt jelenti, hogy elmúlik a járvány és nem lesznek korlátozások (még ez sem fog gyorsan megtörténni). A gazdasági hatások viszont nem fognak rögtön elmúlni, és mivel ez a fizetőképes kereslet csökkenését jelenti, az árak sem a növekedés jeleit fogják mutatni.
2020. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
42%
Lesz itt még pofáraesés. Nyugodtan vedd ki augusztusig, könyörögni fog a tulaj, hogy hosszabbítsatok szeptembertől feleáron.
2020. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon el van tévedve itt néhány álmodozó. Járvány előtt úgy nézett ki az albérletpiac, hogy 120 százalékos túlkereslet volt, és a patkánylyukakat is ki lehetett adni. Ez úgy fog változni, hogy nem 120 százalékos lesz a túlkereslet, hanem "csak" 102 százalékos. Aki nem patkánylyukat adott ki eddig sem, az gond nélkül ki fogja tudni adni.
2020. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Természetesen minden tulaj úgy gondolja, hogy a válság majd pont őrá nem lesz hatással. Természetesen.
2020. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
25%
A lepontozásokból látszik, mennyire idegesek a tulajok. Csak így tovább! Jó lesz ez, gyerekek. Minden megnyomott piros kéz 1%-kal nyomja felfelé az ingatlanárakat :DD
2020. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

na jo mindegy nem gondoltam hogy ennyire nehez pesten hosszu tavra albérletet kivenni.

Meg az ingatlanosok azt hiszik virtuális séta alapján majd eldöntjük..de ezek meg ugye drágábbak de nem mehetsz el megnézni

2020. máj. 6. 18:08
 18/19 anonim ***** válasza:

17: Szerintem talán jövő hét után már szabad lakást nézni.

De sokan mutatják úgy is, hogy szabálysértés.

Meg ugye onnantól, hogy megélhetési forrás, már munka a lakásmutatás, és akkor pedig szabad... :)

Hol szeretnél és milyet?

2020. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a keresési beállításod 120 000 alatt van. 140+ -ért annyi van 1 évre, mint a szemét.
2020. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!