Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mivel már Bécs-ben is lehet...

Mivel már Bécs-ben is lehet 400 Euro-ért 30 nm-es lakást bérelni, ezért esélytelen, hogy Budapesten megálljon az árcsökkenés?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Mivel az átlag bérek Budapesten kb. 630 dollár Bécsben kb. 2090 dollár, ezért nem is reális, hogy ugyanolyanok legyenek az ingatlanárak.



2020. máj. 23. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Várható volt, hogy esni fognak az árak, viszont szerintem (sajnos) nem lesz egy tartós zuhanás. A vírus most egy nagy pofon volt, de újra visszaállnak majd a dolgok.
2020. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

A Facebook csoportok már tele vannak lakás kereső emberekkel, így nem aktuális a bérleti díj csökkenés.

Menj ki bécsbe, majd rádöbbensz arra, hogy kint 6 hónap kauciót kérnek, plusz az aktuális hónapot...

2020. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
400 euróért szerintem max egy kis osztrák városban kapsz, 100% hogy nem bécsben. Vagy max allah akbarok lakta panelban
2020. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy tele van a fácse bérlet kereső emberekkel de ez nem azt jelenti, hogy dübörögni fog a gazdaság. Szóval a csökkenés szerintem tartós lesz de nem olyan nagy mértékű.
2020. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!