Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Igaz, hogy most elérte a...

Igaz, hogy most elérte a csúcsot az ingatlanpiac, és onnentől kezdve árcsökkenés várható?

Figyelt kérdés
Hónapok óta ingatlanvàsàrlàst tervezek,de nagyon irreàlisnak talàlom az àrakat. Esetleg tél közepère èrdemesebb lenne âttenni a vàsàrlàst?

2016. nov. 11. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem lát a jövőbe sajnos.
2016. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
pár hónap alatt nem hinném, hogy számottevő változás lenne. szerintem a mostani és tél közepi árakhoz képest nem nagyon lesz különbség. hosszú távon pedig akár emelkedés is elképzelhető. talán inkább azt tudom elképzelni, hogy tavasszal kerül majd még föl több hirdetés és lesz miből válogatni. amiatt esetleg érdemes kicsit kivárni. ha nagyobb a választék, alkudni is esélyesebb
2016. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap alatt semmit nem fognak változni az árak.
2016. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dolgok nem hetek alatt változnak.

Egyébként már kb fél éve megállt az évek óta tartó meredek áremelkedés. A hirdetők még próbálják a szerencséjüket, ezért az ijesztő árak.

Szóval ha most kell lakás, vegyél most, ha tudsz várni pár évet, akkor várj szerintem

2016. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, még van benne lendület. Várhatóan fog még fölfelé menni az ár. Árcsökkenésre pár évet várni kell.

De persze lehet, hogy felrobban Paks, és mindenki menekülni akar az országból. Akkor tuti olcsón lehet lakásokat venni.

2016. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Épp ma jelent meg a cikk: [link]
2016. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem némi stagnálás után gyenge áremelkedés várható. Tél közepén, illetve az év elején megugranak az építőanyag árak, és ez mindig nyomot hagy a kész ingatlanok keresletén is.
2016. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt igaz
2023. jan. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!