Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha októberben úgyis újra...

Ha októberben úgyis újra bezár minden és távoktatás lesz megint, akkor csak szeptember hónapért megéri kivenni albérletet egy egész évre?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, még Orbán is hogy a legvalószínűbb hogy októberre érkezik a második még súlyosabb fertőzés hullám. Akkor újra be kell zárni mindent. Hogy lehetne megoldani akkor a diákoknak csak szeptemberi hónapra albérletet, ha utána úgyis mehetnek haza tanulni?

2020. jún. 10. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy bezár.

A SOTE igazgató főorvosa novemberre jósolja

a megelőző oltást.

Én kivenném, szerintem olyan vesztegzár nem lesz, mint volt.

Most is folyamatosan, nap mint nap szállítják tonnaszámra

a védőeszközöket, a lélegeztető gépeket, már egyre több

a gyógyszer is.


Legfeljebb egy bizonyos korosztálynak fogják szerintem

ajánlani, hogy maradjanak otthon, míg meg nem lesz a vakcina.


A helyedben teljes évre készülnék.

2020. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Senki nem lát a jövőbe, ezért a legoptimálisabb megoldás, ha kiveszed, de nem kötsz határozott idejű szerződést.

Ezt a normális bérbeadó megérti, idiótával meg nem is érdemes kezdeni.

2020. jún. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Te láttad már a törvényjavaslatot az őszi iskolabezárásokra?


Na ugye...

2020. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mintha egyik napról a másikra nem tudnának nálunk behozni egy törvényt. Istenem.
2020. jún. 11. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Vis maior helyzetben (és az van) nem kötünk határozott idejű szerződést!
2020. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
#1-es, ha lesz második hullám, ami majdnem borítékolható, ha nem is minden egyetem, de sok be fog zárni. Az ELTE 100%,ott dolgozom. Nem közölték hivatalosan a hallgatókkal, de velünk már igen, hogy a gyakorlati oktatásokat igénylő karokon a gyakorlati órák tömbösítve, már a regisztrációs héten elkezdődnek, és ebben az időben nem lesznek szemináriumok. A többi egyetemen nem tudom mi van, pláne a SOTE-n, ahol ez jóval komplexebb kérdés. De nem az ELTE lesz az egyetlen, ahol így döntöttek, ez borítékolható. Őszintén sajnálom az egyetemistákat most,nagyon zsákbamacska év elé néznek.
2020. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, mit jelent, hogy tömbösítve?
2020. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!