Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek sem fog szeptember...

Szerintetek sem fog szeptembertől újra felpörögni az albérletpiac, mert októberben már jön a második halálosabb koronavírus hullám?

Figyelt kérdés

[link]

Októberben már zárnak is be újra az egyetemek. Egy hónapért meg senki nem fog kivenni albérletet 2 havi kaucióval, inkább laknak majd 4-6 an egy szobában egy hónapig és buliznak. Az elején úgysincs érdemi oktatás, csak adminisztrációs ügyek főként.

Szerintetek a jövő tanév is online oktatás lesz? Sőt már ezentúl annyira megszokja mindenki az online dolgokat, hogy lehet az is marad már?



2020. jún. 1. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fene tudja ezekre a választ?
2020. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Két hónapja még azt mondták, júliusban fog tetőzni az első hullám, aztán május közepe óta már azt mondják, nincs is már járvány, csak járványveszély. Ki tudja szerinted most megmondani, hogy 4 hónap múlva megint jön egy járvány? Találgatás ez mind.
2020. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A múltbéli tapasztalatok alapján következtetnek a szakemberek, hogy lesz egy második hullám. A spanyolnáthának 3 hulláma volt. Illetve azt mondják, Kínában már el is kezdődött a második hullám. Kérdés,mikorra ér ide. Tény, hogy a tudomány sokkal fejlettebb, mint 1 évszázada, és a kutatások a vírus ellen vakcina, gyógyszer témájában gőzerővel folynak. Én személy szerint bízom benne, hogy a második hullámra lesz hatékony gyógyszer, vakcina a kezünkben a vírus ellen. A gazdaságba az első hullám is nagyot rúgott. Hogy ez pontosan milyen hatással lesz,nem lehet tudni. Amit én látok,az alapélelmiszerek ára jelentősen megemelkedett. A válság sajnos, sosem arról szólt, hogy árak leesnek, és a kisember egyre többet kap a pénzéért. A válság pont arról szól, hogy az árak felmennek, a pénzünkért egyre kevesebbet fogunk kapni a piacon. Árcsökkenésre nem számolok.
2020. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem marad online oktatás. Szeptembertől indulnak az egyetemek, tessék utána olvasni!
2020. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem unod még?

Pörög az albérlet piac, most mindenki a kollégiumok bezárása miatt a nyárra keres lakást.

Utánna meg jön a szeptember...

Ha még hússzor felteszed a kérdést, neked akkor sem terem babér.

Inkább spórolj sokat.

2020. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem újra pörögni fog a piac. A világ gazdasága nem bírná el az új leállásokat. Ha lesz is járvány akkor a svéd modell alapján védekeznek majd.
2020. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismét te... Az albérletpiac inkább augusztusban felpörög már. Igen, van esély, megint jön egy hullám, és akkor marad az online oktatás, de örökké nem megy így. Olcsó albérlet most is van, minek várod azt, ami már most is elérhető? Csak ügyesen kell keresni. Meg más megoldások is vannak.
2020. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a majom az újabb járványt várja.

Szánalmas vagy!

2020. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem fel fog pörögni az albérlet piac a virus ujabb hullámai miatt.

Én beszereltettem szobánként kettő jó minőségű klímát hogy az új hullámban elhulott álmodózóknak legyen hol jó pénzért örök álomra hajtani a fejüket :)

Remélem lejön az irónia :)

2020. jún. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!