Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ilyen esetben tényleg mennem...

Ilyen esetben tényleg mennem kell az albérletből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő a helyzet, van egy 1 éves kislányunk a párommal, viszont ő most úgy döntött hogy nem akar többet velem lenni és el kell költözzek legkésőbb jövőhét pénteken. A helyzet az hogy nincs pénzem mivel eddig is egy fizetésből éltünk így tuti nem fogok tudni albérletet találni addig. Rokonom, ismerősöm, barátom nincs akihez költözhetnék szóval ha tényleg mennem kell akkor az utcára kéne mennem. Albérleti szerződésünk nincs, bejelentve sem vagyunk az albérletbe mivel párom édesanyjának a barátnőjéé a lakás. Ilyen helyzetbe ha ők azt mondják (mert mellettem nem áll senki) akkor tényleg ki kell költözzek ha máshova nem is tudok akkor az utcára?


Előre is köszönöm a válaszotokat!



2020. jún. 28. 16:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
71%
Anyaotthon, hajléktalanszálló.
2020. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%
Micsoda tetű! Kirakná a saját gyerekét az utcára??? Maradj ahol vagy, költözzön el ő!
2020. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Az barátnőm és a kislány maradna a lakásban, nekem kéne mennem de nincs hova.
2020. jún. 28. 16:34
 4/31 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam ne haragudjatok, szóval : az anya és a lánya maradna a lakásban nekem (az apának) kell mennem.
2020. jún. 28. 16:36
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Jól van, szép család! A barátnőd a harmadik? S otthagynád a gyereked?
2020. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
A barátnőd hogy jön a képbe?
2020. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
44%
ÁÁÁ, értem. Te vagy a férfi. S miért nem dolgoztál? Az asszony tartott el? Menj el melózni és munkásszálló, ha már nem tudjátok helyrehozni a kapcsolatot.
2020. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
56%

Most legalább megtanulod, hogy nőben sohasem bízunk meg!!

Sajnállak.

2020. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%
Tuti, új pasas van a képben, azért tette ki a szűrödet.
2020. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Én vagyok az aki dolgozik, nincs harmadik mert rólam és a páromról van szó. Az anyja fogja fiumzetni neki az albérletet, a kislánynak a bölcsődét is és a páromnak el kell mennie dolgozni. Én meg mehetek ahova tudok, magyarul az utcára. De látom sok emberből a jóindulat kijött egyből
2020. jún. 28. 16:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!