Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szoba bérlés Budapesten...

Szoba bérlés Budapesten milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Még sosem béreltem szobát. Milyen lehet vadidegenekkel együtt élni? Pénzügyileg nyilván jobban jönnék ki mint egy teljes lakás bérléssel csak félek,hogy milyen embereket fognék ki.Ilyenkor adnak kulcsot a szobához, vagy bárki kibe mehet ha nem vagyok ott?

Tapasztalatok érdekelnének.



2020. júl. 10. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy milyen embereket fogsz ki azt valamennyire lehet szűrni azzal, hogy előtte találkozol velük. Amikben én laktam azokban nem volt külön kulcs a szobákhoz, de ez se túl bonyolult: kérdezd meg a főbérlőt.


Ki lehet fogni őrülteket is meg nagyon normális jó társaságot is.

2020. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Hajléktalanszálló 2-3 csillagos kivitelben pénzért kb...
2020. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig szerencsém volt. Kb. 10 éve lakom így. Horror sztorijaim nincsenek, igaz, én mindig csak úgy laktam, hogy ketten laktuk a lakást, nem többen. Akivel most lakom, nem nagyon takarít, de viszont alig van itt, úgyhogy nekem megéri. Én elég rendes vagyok, nem mászok a másik nyakára, nem lopok, csendes vagyok. Általában velem is ilyenek.
2020. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!