Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Debrecenben lehet találni...

Debrecenben lehet találni ősszel albérletet?

Figyelt kérdés

Debrecenben ősszel is lehet találni albérletet vagy augusztusban elvisznek szinte mindent az egyetemisták?

A párom gondolkodik albérleten de most azonnal nem tudna költözni mert vannak bizonytalan dolgok. Valószínűbb lenne a szeptember vagy október. Találhat még akkor is vagy kizárt?

Amúgy nem egyetemista már.



2020. aug. 3. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne, hogy találni fogtok - augusztusban az olcsóbbak és a legdrágábbak kelnek el, a közép- vagy attól valamivel magasabbak árúak mindig vannak kiadók.

Persze nem árt, ha van stabil munkahely, mert sok helyen kérnek erről nyilatkozatot.

A párod egyedül költözne?

2020. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van stabil munkahelye a páromnak, évek óta ott dolgozik. Igen, egyedül költözne, az biztos.
2020. aug. 3. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos Debrecenben nagyon nem olcsók az albérletek, az egyik legdrágábbak az országban.

És te miért nem mész a pároddal?

2020. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem már van albérletem és lakótársam is. Lakótársam nem megy el de most hirtelen én se mehetek. Több okból sem tudok/szeretnék most váltani.

Ráadásul, bár szeretne a barátom albérletet, nem teljes mértékig biztos, hogy el is megy. Nem ragoznám, hogy miért, de amúgy meg tényleg érdeklődik albérletek iránt.

2020. aug. 3. 13:35
 5/5 A kérdező kommentje:

A páromnak elég hirtelen jött ez az albérlet-dolog és még bizonytalan is. Az enyémben laktam eddig is és már le van beszélve régen, hogy továbbra is maradok. Azt hiszem a szerződésem alapján sem mehetek el de ebbe már nem is vagyok biztos.

Meg, ami döntő tényező, még van egy évem az egyetemen. Inkább akkor néznék újat ha már eldőlt hogyan tovább diplomával.

+ Mivel az se biztos, hogy a mostani lakótársam itt marad évekig, így annak is van némi esélye, hogy egy év múlva elmegy és akkor meg szerintem a párom szívesen hozzám költözne mert szereti a helyet, kb. jó árban van, tetszik neki.

2020. aug. 3. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!