Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyetemre megyek jövőre,...

Egyetemre megyek jövőre, olyan albérletet akarok, ami 1 szoba, konyha, fürdőszoba. Mennyibe kerülhet egy ilyen, pl Pesten, Debrecenben? Elsőéves egyetemistaként megérné egy ilyet kivenni?

Figyelt kérdés

Mindenképp egyedül szeretnék élni, esetleg egy barátom jönne velem és akkor úgy ketten, de azt semmiképp sem akarom, hogy pl egy szobát/ágyat béreljek. Nézegettem az árakat, de főleg 2-3 szobás hirdetéseket találok 150-200ezres kategóriában (a legtöbb nem is ér annyit szerintem, de ez az én véleményem).

Egy olyan albérlet, amit fent írtam, mennyibe kerülhet nagyjából? Van egyáltalán ilyen?


2020. jún. 30. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

200-300 ezer !

"(a legtöbb nem is ér annyit szerintem, de ez az én véleményem)."


Sajnos ez van!

2020. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Egy garzont még talán 150+rezsiért.

amúgy bírom az ilyen taknyokat.

"de azt semmiképp sem akarom, hogy pl egy szobát/ágyat béreljek"

Belehalnál, hülyegyerek! Én egykeként nőttem fel, akkora szobám volt, mint másnak a lakása. Mégsem jutott az eszembe, hogy ne menjek kollégiumba! Már csak azért sem, mert fiatalon az nagyon jó buli!

2020. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy van, de 120-at simán elkérnek egy 18-20 nm-es garzonért is Pesten. Ha sokallod, külsőbb kerületekben keresgélj (Csepel, Kispest, Újpalota, 17-18.ker, Soroksár, Újpest pl). De akkor lehet, hogy számolnod kell plusz utazási idővel is.
2020. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

150-nel simán számolhatsz. (Plusz rezsi ugyebár.)

Szobát, ágyat találnál összvissz 50-100 környékén is, de a te dolgod ha égetnéd a pénzt inkább. :D

2020. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Jelenleg 100 ezerért kapsz egy garzon lakást, plusz a rezsi, ami kb 35 ezer.
2020. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Budán bérelek egy 40 m2-es, kertkapcsolatos garzont 100+rezsiért (utóbbi 25-30 ezer). Eredetileg panelt akartam, de azok jóval drágábbak voltak.
2020. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Látom, 2-esnek nagyon csípi a szemét a kérdező vélhető anyagi helyzete...

Már megbocsáss, de mégis ki vagy te, hogy mást ismeretlenül letaknyozz, hülyegyerekezz? Mire fel van neked ekkora pofád?

Semmit nem tudsz a kérdezőről, amitől jogod lenne így beszélni vele. Ja de, annyit tudsz, hogy más a személyes preferenciája, mint neked. Döbbenet, mi?

Mitől is lesz “hülyegyerek” az, akinek igénye van a privát szférára, saját fürdőre, konyhára (amit saját maga takarít saját maga után pl), nem pedig 2-3 másik emberrel óhajt tömörülni? Ja és nem jelentheted ki azt sem egyetemesen, hogy jaj a kolesz fiatalon milyen jó buli, mert nem, nagyon nem az mindenkinek. Főleg annak, aki tanulni is szeretne vagy nyugodtan, csendben aludni, de a szinte folyamatos zaj miatt nem tud. Ja tudom, akkor hülyegyerek. Hát persze. Ennyire ne legyen már savanyú a szőlő, hogy más megengedheti magának azt (hogy saját pénzből, szülői támogatásból vagy akármiből-e, ahhoz nincs közöd), ami neked nem jutott. Ja tudom, most mindjárt leírod, hogy te kőgazdag vagy és simán belefért volna egy budai villa is, de te, te inkább kollégista lettél :DD

2020. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem te is ki tudod nyitni a hirdetési oldalakat magadnak.
2020. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Nyisd meg a hirdetéses oldalakat, sokat segítenek majd.


Debreceni vagyok, több ismerősöm él garzonba, ők 80.000-90.000 forintot fizetnek. Nyilván ezek szimpla lakások a központ körül, puccosabbakat találsz jóval drágábban is.

Az ő rezsijüket nem ismerem, de a miénk 35/40.000 ft 1,5 szobáért.

Szobát itt már bérelhetsz 40.000+rezsiért.

Kollégium 22/33.000 per hó , abban a rezsi már benne van.

2020. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én külföldön tanulok ott 20.000Ft a kollégium albérleten én nem is gondolkoztam mert csak 150.000-200.000Ft-ért vannak + a rezsi amit én személy szerint nem tudnák kifizetni mert az nagyon sok nekem. Szerintem gondolkoz el a kollégiumon mert azt nagyon sokra fog kijönni főleg ha egyedül fogsz lakni az albérletbe.
2020. júl. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!