Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletben (bútorozott)...

Albérletben (bútorozott) jellemző az étkészlet, edény, tányér? Elvárt?

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Én adtam, de kb egyik bérlő se használta, mindenki hozta a sajátját. Úgyhogy nem volt valami jó ötlet, mert csak rakosgatták ide-oda, a hely meg így is kicsi. Én is voltam albérletbe, nekem nem adtak egyáltalán se edényeket se tányérokat.
2020. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem minden bútorozott albérletemben volt étkészlet is. Nekem nem volt saját. Mivel nem volt sosem autóm, a költözéseket busszal kellett megoldanom, így arra törekedtem hogy kevés saját holmim legyen. Egyszerűbb a leendő bérlőtől rákérdezni, hogy igényt tart-e rá.
2020. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Hosszútavon kiadott albérletbe hozzon magával a bérlő és használja a sajátját. És vigye is magával, mikor költözik. A többség szeret a jól megismert, megszokott edényeivel főzni, megvan a kedvenc méretű, formájú bögréje, müzlis tálkája, stb. Ahhoz, hogy valaki valóban otthon érezze magát, sztem hozzátartozik, hogy a kedvenc teflonos serpenyőben süssem meg magamnak a reggelire szánt tükörtojást és a megszokott tányérkámból egyem meg.
2020. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Húgom hagyott ott étkészletet, de bedobozolva, és szólt, hogy ne nyúljanak hozzá! Erre a facebookra feltöltögetett fotókon azzal volt megterítve, majd mikor kirakta őket, akkor le ís nyúlták. Én nem hagynék ott semmit ami mozdítható.
2020. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem és nem. Semmi ilyesmi, ahogy nem kell paplan, és párna, ágynemű sem!
2020. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Minden a két fél megegyezésén múlik. Meg kell beszélni mit igényelne a bérlő és mit tud adni a bérbe adó. Nincs rá előírás.
2020. aug. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na megnyugodtam, pont elpasszoltam a hagyatékból ezeket, mert én is így gondoltam, hogy nem szoktak. Aztán olvasom itt, hogy van, akinek kell... Na de örülök, hogy nem alap.
2020. aug. 17. 07:56
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

"Meg kell beszélni mit igényelne a bérlő és mit tud adni a bérbe adó."


Ez nem kívánságműsor! Igények...na persze. Egy bútorozott gépesített lakásba amit így hirdetnek, azok legyenek amik a hirdetésben szerepelnek. Azaz bizonyos bútorok, illetve háztartási gépek, ami alap mikró, mosógép, hűtő, tévé, gáz vagy villanytűzhely. Ha van klíma az már extra. De igények tányérokra, dunyhára, terítőre, ne vicceljünk már!

2020. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

#8,

nem kívánságműsorra gondoltam és értettem, hanem arra, hogy ha érdeklődőként elmegyek a helyszínre, akkor van egy elvárásom. Nem sok konkrétumot mond egy ilyen kifejezés: "...berendezett lakás, felszerelt konyhával...". Érdekel az is, hogy mennyire van berendezve, mi minden van a konyhában, mit kell nekem ehhez hozzávásárolnom, van-e rá pénzem. Előfordul, hogy a bérlő rákérdez, nem tudna-e a bérbeadó hozzáadni egy porszívót, szekrénykét, tükröt, kávéfőzőt... Néha igen, más esetben nem.

Tehát nem kívánságműsor, hanem érdeklődés!

Ha nem tud adni, de nekem nincs pénzem arra, hogy magam vegyem meg, akkor köszönettel továbbállok.

2020. aug. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8: jogos
2020. aug. 18. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!