Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ki adnátok az ingatlanod egy...

Ki adnátok az ingatlanod egy roma származású embernek ?

Figyelt kérdés

Nem, nem én vagyok az ingatlan tulajdonosa én vagyok az cigany aki érvényesülni próbál az életben és tenni azért hogy kiszakadjon onnan ahonnan jött

Szóval 23 éves roma származású férfi vagyok nincs gyerekem és egyedülálló vagyok állandó bejelentett munkahelyem van immáron már 3 éve albérletet keresek a városban ahol dolgozom de kezd kilátástalaná válni.

Mikor oda kerül a sor hogy megnézem személyesen az albit elmegyek aztán persze valami kifogást mindig van miért pont nem én leszek az a szerencsés .

Több hónapja keresek (5 hónapja)

Van félretett pénzem nem lenne probléma kifizetni a kaukciót és az ahavi bérleti díjat sem

Természetesen szerződést is alá írnék különböző feltételekkel


2020. aug. 17. 10:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Bocs, de nem.
2020. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos egyértelműen nem. A romákat nem ok nélkül "utálják". Sajna de a népcsoportod okot ad rá rendszeresen. Egyes romák mellett képtelenség megmaradni a társas házi lakásokban és családi házakban is.
2020. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Értem azért köszönöm az őszinteséget :)
2020. aug. 17. 10:41
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Kiadnám, de kérnék az utolsó X hónapról vagy bankszámla kivonatot, vagy fizetési papirt, meg ha van, az elözö föbérlötöl referenciát. És jó szerzödést kötnék.

Nem azért, mert roma vagy, mindenki mástól is kérem ezeket.

Sajnálom a helyzeted.

2020. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát, valószínűleg azon múlna, hogy milyen benyomást tesz rám az illető, mikor jön lakást nézni. Sajnos bennem is ott van az előítélet, de azért megpróbálnék túllépni rajta. Utánanéznék, hogy milyen eszközeim vannak kirakni az illetőt, ha gond van, feltétlenül ügyvéd segítségét és tanácsát kérném a szerződéshez. De miután a lehetőségekhez mérten maximálisan bebiztosítottam magam, kiadnám neki a lakást, ha amúgy jó benyomást tett rám. Ez utóbbin segít, ha normálisan van felöltözve, nem büdösen jön oda stb. Szóval meg kéne küzdenem az előítéleteimmel, de mivel azt is fontosnak tartom, hogy a romák is kapjanak esélyt (különben hogyan tudnának változni?), erőfeszítést tennék, hogy összejöjjön az a lakáskiadás.
2020. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem szó sem lehet róla .
2020. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Bogdán Lászlónak kiadtam volna.
2020. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 mindentudó99 ***** válasza:
72%
#7 Neki inkább nem. Sikkasztott a munkahelyéről. 4 év felfüggesztettet kapott. Én egyszer adtam ki cigánynak több havi albérlet és 80 ezer közüzemi számlàval hagyott ott.10 éve. Sajnos a rossz tapasztalatok miatt nem fogják kiadni neked a lakást. Hiába vagy te rendes. Abba az 5% ba tartozol aki ilyen. Munkásszàlló nincs?
2020. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy adnám ki. Ismerek egy öreglányt, aki kiadta egy cigány családnak a lakását. Nem fizetnek semmit. Az öreglánynak kell különben megverik.
2020. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos nem, hiába tudom, hogy van köztetek tisztességes is. Nagyon kockázatos lenne. Sajnállak a helyzeted miatt.
2020. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!