Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy a roma...

Miért van az hogy a roma származású kutya gazdáknak agresszívebb a Kutyájuk? Embere is rátámad már többször is nekem támadt

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a roma származású kutya gazdáknak agresszív a kutyájuk?

Van az utcában egy roma család és egy hatalmas nagy agresszív németjuhász vagy nem tudom milyen fajtájú kutyájuk van de nagyon nagy ,és nem foglalkoznak vele a kerítés kivan szakadva és az a nagy kutya meg kiszökik az utcára és a járókelőkre illetve a biciklisekre támad ,a Gazdája egy roma család nem foglalkozik vele.


Én rám is rátámadt már többször de én nem félek tőle ,neki futok ráorditok és elszalad a kutyájuk.

De sajnos nem mindenki olyan mint én értelemszerűen a gyerekek félnek tőle és az a legrosszabb ha valaki fél tőle mert akkor még jobban támad ,már több gyereket is megtámadt de eddig senki nem jelentette fel azt a családot ,már volt olyan amikor nekem is elegem lett már nagyon és terveztem hogy teszek egy névtelen vagy névvel bejelentést a rendőrségen de aztán gondolkodtam hogy úgysem csinál semmit a rendőrség , csak potyára járkálgathatnék a tárgyalásokra meg a rendőrségre a időmet energiámat pazarolva de úgysem lenne belőle semmi.


De az a érdekes hogy a magyarok kutyája nem olyan agresszív csak mindenhol megfigyeltem hogy a romáknak a kutyája a agresszív de ez miért lehet?



2020. júl. 23. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

A roma származású kutya gazdák kutyái? Vagyis a cigányok kutyái?

Nem az állat hibája, hogy agresszívvé vált, hidd el.

2020. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Átveszi a gazda agresszív, primitív, állatias viselkedését.

De félni nem kell tőlük, a paprikaspray vagy töltény simán lenyugtatja az ebet és a gazdát is.

2020. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Azért agresszívek, mert nem nevelik meg vagy erre tanítják őket.
2020. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
A magyarok kutyája is lehet agresszív, ha nincs megnevelve. Ha tényleg ilyen a kutya, akkor biztos, hogy nem nevelték meg, ráadásul a romák sokszor aluliskolázottak, és az ilyen emberek sokszor, egyáltalán nem tisztelik a kutyájukat, így nem nevelik, ha valami nem tetszik nekik, akkor megverik, és a félelem agressziót szül. Ha tényleg ilyen a kutya és egyáltalán nem foglalkoznak vele, akkor jelentsd fel őket, a veszélyes, utcán lévő állatokkal már a rendőrségnek is foglalkoznia kell.
2020. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Mert elhanyagolják, nem nevelik őket, nem szocializálják, esetleg direkt vadítják is.

De ez nem csak a romáknál jellemző, hanem általánosságban az ostoba, hozzá nem értő embereknél.

2020. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Baromi egyszerű: úgy tartják, ahogy a gyerekeiket. Kivágják őket az udvarra vagy az utcára, aztán túlélnek ahogy tudnak.


Én a helyedben bejelenteném az állatvédőknél, ha nem jársz sikerrel, akkor a jegyzőnél. Az ilyen ügyek nemigen jutnak el a bíróságig, szóval ne aggódj, nem kell tárgyalásra menni. Fotókat készíts róla, amikor kint van. Esetleg videót.

2020. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Amilyen a gazda, olyan a kutya. Sajnos ebben az esetben is.
2020. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Na, jött egy cigány lepontozni minket.
2020. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, oszt akkor? :D ez legyen a legnagyobb öröme, most busszút állt. 🤪
2020. júl. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Roma származású kutya. Hmm.
2021. okt. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!