Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A 8. kerületben telepítik még...

A 8. kerületben telepítik még ki a roma származású embereket?

Figyelt kérdés
Vagy csak azokat, akik balhésabbak... Mert egyébként nincs bajom a romákkal, ha tudnak viselkedni. A jövőben változhat a 8. Kerületi utcakép? Főleg Mátyás tér, Orczy és Kálvária tér környéke érdekel.
2018. okt. 8. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem lesz Vaci utca .

A Corvin sétány körül rendbe van ,úgy gondolom amit tudtak kihoztak belőle

A prater , leonardo,orczy tér stb nem fog változni .Jobb nem lesz viszont rosszabb valószínűleg. Nézzd A kőbányai út környékét vagy az 1es villamos vonalat a kőbányai úttól

Regen nem volt ennyire elszabadult környék,most minden héten ott a híradó

Leszúrtak,megszúrtak,el loptak,kiraboltak

2018. okt. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

"Nézzd A kőbányai út környékét vagy az 1es villamos vonalat a kőbányai úttól


Regen nem volt ennyire elszabadult környék,most minden héten ott a híradó


Leszúrtak,megszúrtak,el loptak,kiraboltak"



Az a X., meg a XIV. kerület.

2018. okt. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

Kitelepítés a világháború óta nem volt...

Hallottál már magántulajdonról?

Ezek a cigól megvették anno hugyért-szarért a lakásokat.

Nem lehet őket kitelepíteni önszántuk ellenére.

Azért mert te odaköltöztél, még nem fog megváltozni a kedvedért az utcakép.

Én ezért nem mentem lakni a nyolcba soha...

2018. okt. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy szinte észrevétlenül, de a belső kerületekből a kiszorításuk, a gettósodás megszüntetése a cél. Lásd, Hős utca. Ebből a társulatból nagyon kevesen laknak magántulajdonban és azok egy része sem arról híres, hogy rohan feladni a közüzemi csekkeket, vagy egyéb kötelezettségeket. (Természetesen vannak olyanok is akik ezt teszik, de a probléma általában nem is velük van.)

Aztán ezekkel az önkormányzat felbontja a szerződést, vagy magántulajdon esetén megy az árverezés.

Ennek a folyamatnak a végén aztán kiszorulnak vidékre, ami szintén nem a legszerencsésebb dolog, mert falvak, városrészek értéktelenednek el, de más megoldás nincs.

Kell még vagy 100 év ami majd eldönti, hogy normalizálódik a helyzet, vagy még rosszabb lesz.

2018. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

VIII. kerületiként (mondjuk a széléről) érdekes jelenséget figyelek meg.

Mintha a rossz környékek javultak volna - pl a Népszínház utca szerintem egyre jobb, nemsokára ismét egyedül kell arra járnom néhány este.

Az Orczy út is biztonságosnak tűnik.

A közterületek - mert a lakóközösségek helyenként irtó rosszak.


Mialatt a Százados negyed egyre rosszabb.

Az ember közérzete is egyre rosszabb az utcán, mialatt a bűncselekmény is egyre több.



Összességében az a véleményem, hogy nem fog javulni a kerület, sőt... Kiegyenlítődik majd rosszabbodni fog.

2018. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Rezső tér környéke még jó.
2018. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

2# igen tudom hogy nem a 8.kerulet

Viszonyítás keppen írtam hogy ott is eléggé elfajultak a dolgok ,a környék nem jobb Hanem rosszabb lett

Imádom az ilyen embereket akik értelmezni nem ,kötekedni viszont nagyon tudnak:)

2018. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es villamos vonala mióta nem 8. kerület? Reggel, amikor eljöttem otthonról, Stadionok - Népliget NY-i oldal még a 8. kerület volt, becs szó!
2018. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8# valószínűleg arra gondolt az illető amikor belekötött hogy a stadionoktól az m3 autópálya fele nem 8. Kerület

Valamint a kőbányai út is valóban nem 8.kerulet ha az utca végén állunk meg

Én egyébként mikor írtam a válaszom az orczy tér és a kőbányai út keresztezésesre gondoltam ami igen a 8.kerülethez tartozik

2018. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kőbányai út is félig 8, félig 10.
2018. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!