Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Èlhetetlen lett az albérletem...

Èlhetetlen lett az albérletem nem bírom tovább, már tisztàlkodni se tudok pedig lehetne, feladtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve bèrlek egy kertkapcsolatos lakást, nagyon olcsón. A gond ott kezdődött, hogy júniusban összejöttem a nagy szerelmemmel, akire több éve vártam. Nagyon szeretem, de kiderült, más a gondolkodásmódunk teljesen, az ellentétek vonzzák egymást tipikus esete. Ideköltözött hozzám, fizeti az albit ,viszont volt egy egy hónapos munkahelyvàltása és unalmában amég nem kezdett el az új helyen dolgozni, amég én dolgoztam, ő folyamatosan pakolt, rendet rakott nálam. Nálam ugymond "félrend" volt, inkàbb művészien rendeztem be, minden direkt volt olyan amilyen. Annyira depressziós volt, hogy nem tud dolgozni, hogy hagytam hogy pakoljon, kèsőn kaptam észbe.Semmit nem találok, egyre nagyobb lett a kàosz. Azon kaptam magam, hogy reggel nem találok egy kiskanalat a kàvémhoz, és nem tudom milyen kávét iszom.Semmit nem találok. Főzni hetek óta nincs gusztusom, alig eszek normális kaját. A kosz is egyre nagyobb lett, mert őt az nem érdekli, csak a 'rend'. Közben folyamatosan dolgoznom kell. Mindennek a tetejèbe a káoszra meg a koszra, meg a bedobozolt dolgokra még idehozta az albérletéből az összes, kb 10 szekrényét és polcàt, mire a tulaj itt elkezdett őrjöngeni, hogy nem fog beférni, de ő bepaszírozta, hogy igaza legyen és még mivel volt teherautó ide került egy csomö "szemét" is. Egy hete fürödni se tudok úgy megyek dolgozni mert tele van a fürdőszoba is. Őt nem érdekli. Több hét lenne ezt a kàoszt kiszortìrozni és rendberakni, pedig dolgoznom kellene, és egyre nagyobb kosz is van, teljesen elàllatiasodtunk... van egy macskàm, még az is csinálja a koszt, kicsi még és nem tudtam megnevelni. Az egészhez hozzátartozik, hogy a lakás fèlkomfortos(nincs melegvíz éd gàz), de amèg nem volt a barátom, enni lehetett a wc-ből is kb. Múltkor 2 napig őrjöngtem, hogy takarodjon el, de én is tudtam, hogy nem tud hova, mert ìgy lett megbeszélve, hogy mivel ez piszok olcsó ideköltözik. És fizeti a felét. De én már az én felemet se tudom fizetni, mert innen nem lehet bejárni dolgozni. Múltkor próbàltam főzni, de elcseszem az egészet, hogy a kakis macskaalom és a büdös cipők között kellett fèl négyzetméteren panìroznom, több tízezer forintnyi kaját dobott ki, mert megvette és nem lett megcsinálva. hűtőhöz se fértem hozzá napokig. A szemetet is ő kezeli, nem tudom mit dob ki. Alapvetően precíz és tiszta lennék. Őrület az egèsz. Mit tegyek?

2020. okt. 25. 14:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
A "párodar" kidobni, a lakást kiszemetelni
2020. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Küldd el!

Hát ez borzasztó!

2020. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%

Na most akkor rendet rak nálad kényszeresen, vagy akkora kupi van, hogy semmit nem találsz???

Az elején azt írod, hogy félrend volt nálad régen, a végén meg hogy precíz vagy....

2020. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Attól még hogy nem tartok rendet, nem dobozolok be mindent és művészien ferde és trehány egy két dolog , lehetek precíz. Hogy értsd. Most minden dobozokban van szortírozva, de nem tudom mi hol, bele se látni. És mocsok van. Előtte nem volt minden bezacskózva, bedobozolva, de tudtam hogy hol van ha nem is volt minden 'unalmasan falhoz állítva", tisztaság volt csillogott minden.
2020. okt. 25. 15:15
 5/33 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy ami nem dobozban van az zacskóban plusz a retkes bútorok és ma is egész nap pakolt! Nem jön rá, hogy undorító az egész és úgyse fog elférni... a fürdőbe még nem jutottam be..
2020. okt. 25. 15:17
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem dobod ki?????

Az, hogy nincs hová mennie, nem a te problémád, oldja meg ö maga!

De én a helyedben minimum az odahorditt szemeteit kitenném a lakásból az utcára/kertbe, hogy benn legyen megint normálisan helyed, illetve a bútorait is tartsa máshol, ne nálad.

2020. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén együtt lássatok neki igazi rendet és tisztaságot csinálni. Adja el azokat a holmikat, amik nem férnek be vagy rakd ki. Adj neki egy határidőt és ha csinálja meg, tényleg menjen.
2020. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked kell eldöntened, hgoy életed szerelme - vagy pedig egy kibírhatatlan fószer....
2020. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kidobod, vagy beleszoksz a putriba. Arra ne számíts, hogy egyik reggel arra kel fel, hogy" jaj de nagy a rendetlenség, puccba vágom a lakást!" A döntés a tiéd.
2020. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Ma próbàltam takarítani, de nem haladtam semmit.... ő meg megint jobbról balra pakolt ömlesztve.
2020. okt. 25. 16:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!