Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Akik többen laktok albérletben...

Akik többen laktok albérletben, hogy oldjátok meg a reggeli fürdőszobás készülődést?

Figyelt kérdés

5-en lakunk egy albiban és pont úgy jön ki hogy mindenki dolgozik és nagyjából egyszerre megy el mindenki otthonról. Viszont csak egy fürdőszoba van (Wc-vel benne) és ez picikét megnehezíti a reggeli készülődést. Főleg hogy hárman lakunk csajok és még két pasi. Gondolhatjátok... :) Nekünk azért több idő kell.


Főleg nekem rossz mert én úgy működöm hogy reggel fölkelés után egyből kávé, amitől aztán egy órán belül garantáltam wc-znem kell, de van olyan, hogy valaki épp bent van és úgy kell otthonról elindulnom hogy nem tudom elintézni a dolgom, aztán kb. futok be munkahelyre már az ingertől. Mert tök random hogy 10 perc múlva hat vagy később.. De ez csak egy példa, volt már olyan is hogy a sminkcuccom bent hagytam, az egyik srác pedig pont bent fürdött... Meg kellett várnom míg végez, ha addig még nem kellett munkába indulni.


Másnál nincs ilyen reggeli tumulrus?



2020. dec. 18. 22:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy kis tükröt és sminkelj a szobádban. A többit meg el kell viselni, ha ilyen tömegszálláson laksz. Sajnos ez van. Törekedni kell arra, hogy minél előbb külön lakásba tudj költözni. Először nyilván nem sajátba, de mégsem ötödmagaddal.
2020. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Mi is többen béreltünk lakást fiúk, lányok együtt, csak úgy működött, hogy egyszerre többen is használtuk a fürdőszobát. Egyvalaki a kádban zuhanyzott, addig a másik a fogát mosta. Pisilni is simán bementünk egymás előtt. Nagydologra nyilván nem, mert az nem nyomja az ember a másik orra alá.
2020. dec. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%

Simán megoldható, csak szervezés kérdése.

Egyszerre mehet a zuhanyzás, közben mosakodás a csapnál, közben nagydolog a wcn, sőt, ha a nagydolgozó szétterpeszti a térdeit, akkor egy fiú simán be is tud pisilni a wcbe közben.

Csak lazán. Ez mélyíti el igazán a kapcsolatokat!

2020. dec. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Úgy oldom meg, hogy korábban kelek.
2020. dec. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát akárhogy nézem 5 főre kevés az 1 fürdő. Még ha a WC külön lenne, akkor talán élhető lenne mert a konyhában is lehet kezet mosni, fogat mosni.
2020. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

1 - a csajok sminkeljenek a szobaban, konyhaban, vagy valahol mashol, nem a furdoben

2 - zuhanyzas, pisiles, fogmosas mehet egymas elott, ha nem vagytok nagyon szegyenlosek, mindenki sietosen csinalja

3 - beosztjatok hogy mindenkinek van 10-15 perce a furdoben, es nem lepitek tul, ugy oldjatok meg a felkelest is


de 5 embernek 1 furdo mindenkeppen keves szerintem is

2020. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk egy ilyen helyzetben kéne annyi kompromisszum, hogy pl nem reggel zuhanyzik a srác, mikor három nő készülődne.
2020. dec. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
7: még soha nem volt olyan srác a történelemben, akit zavart volna a zuhanyzásban 3 lány.
2020. dec. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen. :))) Ez inkább fordítva kellemetlen nekünk lányoknak. :) Meg ezek normális srácok ám, nem ilyen bunkó taplók.
2020. dec. 21. 11:17
 10/24 anonim válasza:
100%
A helyedben én is felkelnék korábban kicsivel, gyorsan legurítanád a kávét és nyugodtan tudnál még otthon kakkantani. Én biztos nem kelnék útra görcsölő hassal, aztán azon izgulni hogy beérek e melóba (főleg nőként) vagy összeszarom magam útközben.
2020. dec. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!