Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam vissza az...

Sheepa kérdése:

Hogyan állítsam vissza az alvási ciklusomat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időkben reggel 7-10-kor alszok el, majd felkelek 16-18-kor, és ezt nagyon nem szeretem, és mint fiatal, (13/F) számomra ez még nagyon káros is lehet a jövőt nézve.

Ez általában mindig előfordul nyáron, és tisztában vagyok, hogy sokaknak is.



#alvás #reggel #ciklus #nyár #bioritmus #alvási ciklus #nyári alvás #reggeli alvás
2017. júl. 23. 09:00
 1/7 anonim válasza:
Csak apránként. Csúsztasd el mondjuk naponta negyed vagy fél órával, állíts be ébresztőt, rögtön egyél, így a szervezeted megszokja, hogy olyankor már fel kell kelni, mert akkor jut táplálékhoz. Na meg ugyanígy a lefekvés.
2017. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz éjszaka?

Ne feküdj le reggel 7-kor, hanem akármilyen álmos vagy, próbálj fennmaradni este 9-10-ig.

Így este hamar elalszol és reggel, normális időben kipihenten ébredsz.

Simán meg lehet csinálni, ha bulizni jársz, többet is fogsz virrasztani.

2017. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előszokott fordulni. Azt javaslom, amit az elöző hozzászóló is, virrassz egész nap.
2017. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valószínűleg akkor virrasztás lesz, meg ezt a kelés utáni evést is megfogadom. :)
2017. júl. 23. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit csinálsz éjszaka.

Tényleg: mit csinálsz éjszaka?

2017. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem ugyanez a gondom.

Én gépezni szoktam.

3-4 körül kezdek el álmosodni, 6-7 körül fekszem le és délután 2-3 körül kelek.

Így megy már több mint egy hónapja

2017. júl. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megoldottam a problémát. :D Már egy hete 6-kor kelek, és 9-kor alszok.. tökéletesek a napjaim ^^
2017. aug. 8. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!