Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy boldoguljak majd egyedül,...

Hogy boldoguljak majd egyedül, ha elköltözöm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves lány vagyok és itthon már tehernek érzem magam, meg a család szokásaihoz se tudok mindig igazodni. Itthon 3-an vagyunk és egyre csak gyűlik a kupi, hiába takarítunk sokszor. Nekem csak a szobám van, mint magánszféra, wcre is sokszor várnom kell. Konyhába se tudok sokat lenni mivel ott a mama szokott tenni venni. Párszor barátnőmnél voltam aki albérletben lakik igaz párjával, de ekkor csak 2-en voltunk, volt amikor egy darabig beengedett, mert később jött és nem akarta, hogy fagyoskodjak ezért egy darabig egyedül voltam nála és kifejezetten tetszett. A csönd, nyugalom, tisztaság. Én manapság nagyon minimalista vagyok, ezért is hiába takarítok itthon, a család nem ilyen és nekem ami nekik kevés cucc az nekem egy hegy. Viszont születésem óta velük vagyok és most így hirtelen elcuccolni lehet sokk lenne nekik. Bár párszor felvetettem nekik az ötletet és semmi ellentmondás nem volt nekik. Fizetésemből simán meglennék egyedül is. Bár főzni meg mosni itthon nekem nem kellett, ezért egy ideig nem tudom hogy oldom ezt meg de főzni valamiket már tudok. :) Partnerre nagyon nem vágyom, ezért is lennék egyedül. Vannak itt olyanok akik ilyen idősen elköltöztek albérletbe? Megbántátok vagy fellélegeztetek? Szüleitek mit szóltak ehhez? Ja és ha lehet akkor írjátok már le, hogy zajlott nektek az első nap egyedül az albérletben. 21L :)



2020. dec. 23. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mosol magadra, ha ettél elmosogatsz magadutan, hetente egyszer kétszer felporszívózol, nem igazán értem, mi a kérdésed.
2020. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek biztos furcsa lesz egyedül lenni egy albérletbe, de van aki már korábban elköltözik a szüleitől, de van aki kihasználja a "Mama hotel"-t. Gazdaságosabb a szülőkkel lakni, egyedül nehezebb egy lakást fent tartani. Én barátnőmmel költöztem össze albiba, nélküle tuti káosz lenne a lakásba, ha egyedül lennék. Nem vagyok valami rendszerető ember, de a kosz engem is zavar így szoktam takarítani én is, de valahogy én is azt érzem, hogy lassan vagy nem elég hatékonyan takarítok, rakok rendet stb és naponta kellene rendet tennem.
2020. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van annyi jövedelmed, hogy külön költözz, akkor majd kialakulnak a dolgok és magad alakítod a környezetedet. Nem te vagy az első az emberiség történetében, aki külön költözik addigi családjától.
2020. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszii mindenkinek :)
2020. dec. 23. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb döntés.
2020. dec. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5.micsodA?
2020. dec. 24. 17:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!