Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit kezdjek a helyzettel?

Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés
Anyukám albérletben lakik egy társasházban. A biciklivel mindig lent parkol a bejárati ajtón belül(ahol a többi bicikli is). Mostanában viszont arra lett figyelmes hogy valaki mindig valami szemetet tesz a bicikli kosarába. Erre felhívta a mi figyelmünket is. Kíváncsiságból kipróbáltuk, hogy azért kapja ő a csomagot mert ő “parkol” kívűl. Megpróbáltuk a belülre a fal mellék helyezni az ő járgányát. Hátha akkor másnak dobják bele. De így is az övében landolt. Mintha valaki direkt csinálná vele ezt. És nem kis dolgokról beszelünk. Például ma egy darab téglát és egy bilit helyeztek bele. Valami ötlet valakinek?

ápr. 25. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van kamera?

El kell kérni a felvételt.

ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kamera az sajnos nincs. Régi házról beszélünk. Ha lenne már azt csináltuk volna.
ápr. 25. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Valaki haragszik "kicsit" anyukádra.
ápr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Aktív Szál ***** válasza:
100%
Én inkább felvinném a lakásba a biciklit, mert lehet, hogy legközelebb ellopják.
ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kerék-gyorszáraimat tekerte ki valamelyik "kedves" lakó, onnantól inkább fellépcsőztettem mindkét biciklit a harmadik emeletre.:(
ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!