Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire nehéz kezdőként...

Mennyire nehéz kezdőként lakásfalat festeni?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem új albérletbe, és a falon észrevettem néhány festékfoltot. Megbeszéltük a bérlővel, hogy ideadja a festéket, amivel a lakást festették, és majd kijavítom, ha észreveszek valamit.


A kérdésem az lenne, hogy kezdőként ez mennyire nehéz? Alapvetően van kézügyességem, viszont falat még nem festettem soha. Mit érdemes beszereznem, milyen technikákat érdemes alkalmaznom, amivel tuti nem szúrom el?



2021. jan. 11. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz olyan, mintha szakember festette volna.

Nem biztos, hogy néhány festékfoltért érdemes megkockáztatni, hogy ronda lesz és a tulaj újrafesteti szakemberrel.

Azért csak egy szakma a szobafestő, te meg sose csináltad még, ne várd, hogy olyan legyen, mintha tanultad volna.

2021. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Belemartod a hengert vagy ecsetet a festekbe es felkened a falra ahol a folt van. Arra figyelj hogy ne fojjon, es a szelet dolgozd el.

Nem egy nagy ordongosseg.

Az mar mas ha flekkelni meg akrilozni kell, de par foltjavitas nem okozhat gondot

2021. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak simán fehér a fal akkor nem lesz gond viszont tapasztalatból mondom, hogyha szines akkor el fog ütni tőle nehéz úgy bekeverni a festéket hogy nem maradjon láthatóan foltos a fal utána és egyszínű legyen.
2021. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!