Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A mi vízóránk forog, amikor a...

A mi vízóránk forog, amikor a szomszédban engedik a vizet. Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Albérletben lakunk, a szomszéd lakásban felújítás van pár napja, a vizesblokkokat is újítják, mert egyik nap délelőtt több órán keresztül el volt zárva a víz, de ezt ki is írták a liftbe. Azóta nagyon áthallatszódik hozzánk, hogy ha folyik a szomszéd lakásban a víz (pontosabban a falban lévő csövet lehet hallani szerintem). Kezdett gyanus lenni, ezért amikor most megint hallottam szaladtam a fürdőbe megnézni a vízórát, és forgott, úgy hogy nálunk minden el volt zárva. Ahogy a másik lakásban elzárták a vizet, leállt a vízóra is. Ez mégis hogy lehetséges? Hogy "férnek" hozzá egyáltalán a mi vízóránkhoz a másik lakásból? Bocsánat, de egyáltalán nem értek hozzá, viszont úgy gondolom hogy ez egyáltalán nem normális. Tulajnak szóljunk?

2021. febr. 4. 06:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
94%
Beszélj a saját lakasod tulajával is (ha jól értem bérlő vagy). De azt a csonkot hosszú távon meg kéne szüntetni. Csak vitaforrás lehet, illetve mi a garancia arra, hogy a szomszéd nem fogja azt a csonkot használni? Főleg, ha általányt fizet, neki tök mindegy, honnan veszi a vizet.
2021. febr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
92%

A "valamennyit belefizet" legyen lepapírozva, mennyin áll a vízóra, mennyit pörög, ha ti használjátok.


És mindenképp szólj a tulajnak.

2021. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!