Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A Hős utcában mennyibe kerül...

A Hős utcában mennyibe kerül egy szoba bérlése?

Figyelt kérdés

Szobát/albérletet szeretnék kivenni, az egyetlenegy szempont az ár.

Kizárólag ez számít, mivel nagyon csóró vagyok és egyik napról a másikra élek.

Ezért a Hős utcában szeretnék szobát kivenni, mert remélem ott olcsó. Nyilván örülnék ha lenne melegvíz vagy internet is a házban, de mégiscsak az olcsóság a főbb szempont.



2021. márc. 7. 15:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ingatlan.com, ár szerint növekvő. Ha tényleg csak az ár számít, már ott is találtam most 35 ezer környékén (szobát). Még csak nem is a hírhedten leglepukkantabb részeken.


Amúgy a legrosszabb házak sokszor önkormányzati bérlakások, ami az ott lakóknak olcsó, de pont ezért nem is fogsz ott albérletet találni.

2021. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
És mik az igényeid? Áram és víz gondolom kell.
2021. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#10

Kérdező!

Én sem vagyok egy sztahanovista típus, de ha választani kellene egy szar munkahely ami szállást is ad és aközött a bizonyos Hős utca között, akkor én nem a Hős utcát, vagy a hajléktalanságot választanám, de nem vagyunk egyformák.

A munka nem vérszerződés, vagy valahol, ahol fizet/get/nek és nem fagy be a s.egged. Közben keresel másikat!

2021. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!