Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nincs a tárolóhoz kulcsom,...

Nincs a tárolóhoz kulcsom, kitől kérjek kulcsot?

Figyelt kérdés

Nemrég kerültem fel Budapestre vidékről a pénz miatt.


A hobbym a kerékpározás otthon több kerékpárom is volt, most egy 29er-em vam ami elégé nagy darabb.



És a kis Liftbe ez a nagy dög 29er szerintem alig fér be és nem praktikus...


A lakásba 3-an vagyunk, mindenkinek külön szobája van, mondjuk saját szobámba oda tehetném, de behordanám a koszt és nem praktikus.



A kocsimba nem szeretném tárolni, mert összecsesznék vele mindent bent. És csak akkor férne el ha ki lenne szedve az első kerék.



Egyetlen megoldás lenne ha lent tárolnám.



2021. márc. 7. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ezek egyértelműek. Ha van a lakáshoz, akkor tulajtól.
2021. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérjed a bérbeadótól, aztán a szomszédoktól, végül a közös képviselőtől.
2021. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a tároló használati díja 10k/hó, nekem annyit nem érne meg, de kérdés hogy a lakáshoz alapjáraton van e tároló vagy zárható-e és hogy mi van benne, korábbi albérletemhez járt, de a tulaj ott tárolta a nagyi bútorait.
2021. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Tulajtól. De nálunk pl. a tulajt ugyan nem zavarta volna, de a közös képviselő azt mondta, mivel a tároló közös, albérlőknek nem szoktak adni:( (korábbi rossz tapasztalatok miatt)
2021. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg inkább azt tanácsolnám, hogy ne rakd a tárolóba, mert 3 napon belül ellopják!

Ne mondd, hogy nem szóltam!

2021. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg ilyen élhetetlen emberek vannak?

Vadidegenektől kérsz tanácsot, ahelyett hogy felhívnád a tulajt?

2021. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a tulajtól kell kérned. A mi társasházunkban bérlő sem a parkolót, sem a tárolót nem használhatja, kizárólag tulajdonos, ezért a szerződésbe ezt bele szoktuk írni. De majd a tulaj megmondja, nálatok mi a helyzet.
2021. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!