Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Budapesten/Pest megyében hol...

Budapesten/Pest megyében hol érdemes kerti tárolóhoz ponyvát csináltatni?

Figyelt kérdés
2*3m alapterületű, faszerkezetes, (kb 30°-os) nyeregtetős, 2m magas tárolót építettem. Már csak a tető és az oldalak hiányoznak, amiket jó minőségű, azaz idő és UV álló ponyvából szeretnék csináltatni. Hol érdemes? Nagyságrendileg mekkora négyzetméterárral érdemes kalkulálni?

2019. márc. 27. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Na ilyet se láttam még. Elviszi a szél, ha meg valaki kíváncsi rá, hogy mi van benne elég egy bicska. Oda menj, ahol teherautó-ponyvákat készítenek, ami egy teherautóra jó az neked is. Pl:

[link]

2019. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Na ilyet se láttam még."

Ponyvagarázsnak hívják.

Csak nekem nem garázs lesz, hanem tároló a mérete miatt. A lényeg, hogy betekintéstől ill. időjárástól védjen.


"Elviszi a szél,"

Miért vinné el? Le lesz az oszlopa oszlopvassal szúrva (tán még betonozva is), illetve egyik oldala a ház mellett lesz, másik pedig betonpaneles kerítés mellett, így két oldalról védett.


"ha meg valaki kíváncsi rá, hogy mi van benne elég egy bicska."

Faházhoz meg elég egy pajszer, lakathoz erővágó, rendes zárhoz fúró, stb. kár sorolni, minden betörhető, feltörhető. Esetemben nem mechanikai lopásvédelem a cél.

A linket köszönöm.

2019. márc. 27. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!