Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha a lakótársad bele beszélne,...

Ha a lakótársad bele beszélne, hogy te miért rendelsz, miért nem főzöl magadnak, akkor mit szólnál hozzá?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 23:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A viszonyotoktol és a karakteretektöl függ. A paletta: Kuss a retekbe, .............Igazad van, majd legközelebb.
2021. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

Valami ilyesmit mondanék neki:

[link]

2021. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Erre van egy angol megfelelő: Mind your own business... Mi köze van ahhoz hogy te mit csinálsz?
2021. ápr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az, mi köze van hozzá... Az egy dolog, hogy egyidősek vagyunk, de nem őriztünk együtt libákat, hogy b*zdmegozzon nekem, és bele beszéljen a dolgaimba. 23 évesen már ennyi esze lehetne.
2021. ápr. 3. 23:42
 5/19 A kérdező kommentje:
Ő az a tipikus sportos srác, és egyértelműen nem tetszik neki, hogy én nem, és eszem az egészségtelen rendelt kajákat.
2021. ápr. 3. 23:44
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Jaaa... így már mindjárt más :D Nem bírja szó nélkül hagyni hogy te milyen jóízűen eszel:D Sajnos majdnem minden sportoló ilyen (tisztelet a kivételnek) ha én is sportos lennék én sem bírnám szó nélkül ha előttem eszik a jó olajos rántotthúst vagy bármit:D
2021. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ez szerintem valahol lelki szegénység, hogy bele kell kötni a másikba. Nem ártok ezzel neki. Többet szerintem lakótárssal nem társulok.
2021. ápr. 3. 23:53
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen esetleg az is lehet. Nekem is volt lakótársam, folyamatosan lopott. Meguntam. Soha többet
2021. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerintem nyalizásból mondta, hogy nyugodtan alhatok a szobájában ha elmegy több napra. Amikor elment, láttam hogy bezárta az ajtaját. Akkor minek mond olyat? Na nem mintha hiányozna a szobája.
2021. ápr. 4. 00:04
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer kérdezd meg tőle, hogy ő miért főz, ha rendelni is tudna?
2021. ápr. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!