Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten hol érdemes lakást...

Budapesten hol érdemes lakást keresni ilyen elvárásokkal?

Figyelt kérdés

-Nem főúton van

-Nincs fitnessz, sport park a közelben

-Nincs közel rendőrség, tűzoltóság stb a zajok végett

-Csendes, zöldövezetes környezet

-Szép virágos részek vannak arra

-Kellemes levegő van ott, nem autófüst

-Közel van buszmegálló, villamos, metró, egyéb tömegközlekedés

-Van közelben élelmiszerbolt, tisztasági vegyesbolt stb

Csak Budapest. Költözés végett.



2021. ápr. 11. 19:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#8: a logika nem az erőssége... de pénze van! 😎
2021. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
8..úgy értem hogy tömegközlekedési eszközök közel vannak kb 5-10 perc is jó íígy mégse vannak közvetlen közelben meg az autó füst a főút miatt írtam..
2021. ápr. 11. 20:06
 13/19 A kérdező kommentje:
11.Kérlek ha nem a kérdéshez írsz választ inkább ne tegyél megyjegyzést, mert nem kértem úgysem..
2021. ápr. 11. 20:07
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a Városligethez nem messze bérlek, nekem tetszik itt a környék. Kórház nem messze van, de nem zavaró, mert nem szirénáznak a kórház mellett. :) 14. kerület.
2021. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14-es vagyok, a repülőt kihagytam, de engem nem zavarnak, egyén függő. :)
2021. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%

12: Értem, és azért is írtam, hogy van ilyen nekünk eladó, mert hangárnyékban van, és 1 perc a villamos, ez egy ritka gyöngyszem, elő-előfordul, de nem fogod tudni neten megtalálni az ilyen zugokat, csak tüzetes helyismerettel.

Egyetlen társasházban van 100 lakás, mindnek más nézete van, hiába nézem ki neked, hogy fú, van 12 ilyen lakás ott, hangárnyákban, de a ház előtt van a megálló, ha az a 12 lakás éppen nem kiadó, nem eladó.


De az 5-10 perc az messzinek számít budapesti viszonylatban, az 600 méter gyalog, ami 2 megállónyi táv felszínen és egy megálló metróval, szóval senki nem erre fog gondolni, mikor azt írod, közel.

2021. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én a 3.-ban Csillaghegyen bérlek ilyet. Itt van 5 percre a HÉV, Aldi, Lidl, Spar, Tesco 5-10 perc sétatávolságra. Csendes, a környék jó, egyedül a szomszédokkal van gond: egy idős, unatkozó házaspár, akik reggeltől estig a teraszukon dumálnak max hangerőn, illetve zörögni is szeretnek.
2021. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ujpest, ahogy az elso irta csak kertvaros. Buszmegallo 2 perc, tovabbi 10 perc Ujpestkozpont.
2021. ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"-Közel van buszmegálló, villamos, metró, egyéb tömegközlekedés"

Még fontos, hova akarsz ezekkel eljutni.

Budapest nagy.

2021. ápr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!