Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi lehet az a rejtélyes hang...

Mi lehet az a rejtélyes hang ami hallatszik a panelházba mintha egy üveggolyót dobnának a földre?

Figyelt kérdés
Legfőképp reggel hallani mikor csend van. Eddig nem érdekelt, de pár napja szó volt róla, és más ismerős is mondta aki panelban lakik, hogy hall ilyet. Simán lehet hogy nem üveggolyó sőt, de nekem az jut eszembe, leesik a földre és 2-3 alkalommal koppan majd semmi. Próbáltam a neten nézni, találtam 1-2 oldalt ahol viccelődnek ezzel, de senki nem írja hogy ez micsoda. Olyannal is beszéltem aki legfelül lakik és hallja, bár panelban fura ezt megállapítani igen de itt a hang a lényeg. Ez mi lehet bárkinek ötlet? :D

2021. máj. 9. 08:22
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja igen és az is előfordul néha mintha még gurulna is kicsit a leesés után. :D
2021. máj. 9. 14:00
 2/19 anonim válasza:
100%
Najóóó, ugyanezt szoktam hallani èn is, azthittem mindig hogy a szomszéd ejt le valamit
2021. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök izgalmas, nem lehet, hogy a vasak a betonban pattognak ahogy helyezkedik az egész? rég nem laktam panelban nem emlékszem :)
2021. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
88%
Elvileg fűtési szezonban ha a fűtéscső közel van a bútorhoz (panelban ez eléggé gyakori) akkor hő hatására a cső kitágul és közben érintkezik a bútorral, ez adja azt a kattogó hangot :)
2021. máj. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
4-es, igen, az is egy jellemző hang, de ezt lehet hallani, hogy a radiátortól jön, az üveggolyós amit a kérdező meg én is tapasztaltam már az más hangot ad ki, nem kattog.
2021. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

Én is szoktam hallani! Eddig azt hittem hogy a fölöttem lévők ezért leszartam! :)

Szerintem a falakba a vasak pattognak vagy valami ilyesmi (de lehet hogy hülyeség) 🙂

2021. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallom. Azt hittem, a kutya műveli. :-)
2021. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Jé, azt hittem, csak nálam csinálja ezt a felső szomszéd. De ezek szerint nem. Furcsa...

A fűtés miatti kattogó hang az teljesen más, arról lehet tudni, hogy az okozza.

2021. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
Az emberek általában leveszik a gyűrűjüket éjszakára. Van akinek több is is van - általában a hölgyek közül. Reggel a sminkelés és a mosakodás után amikor próbálja felvenni egy-egy néha lepottyan... és gurul egy kicsit...
2021. jún. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

#9


A tetőn?

2021. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!