Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi értelme annak, hogy egyedül...

Mi értelme annak, hogy egyedül élve van 10 poharad, és ha mindet használtad egymás után, akkor mosod el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de nekem furcsa. Két poharam, azokat váltogatom, de hogy minden típusból van legalább 5 (vizes, bögre, kávés stb.), és gyűlik fel a mosatlan, eléggé furcsa. Vagyis inkább felesleges.
2021. jún. 20. 10:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret állandóan mosogatni, inkább letudja egyben.

Ha meg vendégeket fogad, akkor elmossa és mindenkit meg tud kínálni.

2021. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert reggel munkába rohanva, nem biztos hogy poharakat szeretne mosogatni.

Meg hát vendégek is előfordulhatnak.

2021. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi! De nekem meg az a furcsa, hogy erröl képes vagy kérdést kiirni!
2021. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy egyedül élsz, de soha nem megy fel hozzád senki? Rokon, barát, barátnő, haver, stb aki(ke)t meg akarsz kínálni itallal?

Általában nem azért tartanak az emberek több étkészletet, mint ahányan ott élnek, mert csak hetente mosogatnak, hanem a lehetséges vendégek miatt. Persze annál sokkal többet nincs értelme tartani, mint ahányat le is tud ültetni az ember. Pl egy kis panelba fölös egy 24-es étkészlet, elég lehet egy 6-os, de egy 12-es mindenképp.

2021. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ez a mennyiség vendégekhez is túlzás.
2021. jún. 20. 11:21
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Honnanctudod hány fős bulit szokott rendezni az érintett?
2021. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

a kérdezőt felesleges cikizni...ez legyen a legnagyobb gondja.

Nekem is van kedvenc bögrém, poharam, és előfordul, hogy aznap el sem mosom, csak iszom belőle..aztán az is előfordul, hogy üvegből iszom..


Ha vendégség jön, akkor elővesszük a cájgot, hadd lássák nem szegényházba jöttek. Vendég elmegy, vissza az egypoharas valóságba..

2021. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Ki neked ez a szemely akinek vájkálsz a háztartásában?
2021. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Ezek az emberi gondolkodás szélsőséges esetei. Én csak egy bögrét használok mindenre. Feleségem naponta egy 6-8 fős háztartásra elegendő edényt stb. használ csak saját magára. Nincs észszerű magyarázat.
2021. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Mi ketten vagyunk es van nalunk is legalabb 10-15 pohar.

En nem sok ertelmet latom mert nem jon hozzank senki, en 2 poharat hasznalok felvaltva, felesegem meg a kulacsot tolti meg vizzel es azt hasznalja meg neha egy poharat.

Ha vendegseg van, ami eddig 2 szer fordult elo akkor veszek eldobhato poharakat. Anyomsomek ha neha atjonnek akkor is boven eleg az a 15 pohar, illetve mindig van nehany eldobhato pohar a szekrenyben.


Viszont ha van mosogatogeped akkor abba mindig rakod bele a poharakat es mikor megtelik akkor elinditod, igy nem 1 tanyer meg 1 pohar miatt mosogatsz.

2021. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!