Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan zajlik a folyamat, ha...

Hogyan zajlik a folyamat, ha csak szobát szeretnék bérelni? Mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés
Szobát szeretnék bérelni, egyedül költöznék (magyarul nem tudok összeállni senkivel, hogy akkor együtt költözzünk stb.), de egyelőre nem nagyon találtam ilyen hirdetéseket. Több szobás lakások vannak, de gondolom ezeket nem adják ki külön szobánként, csak egyben. Ilyenkor érdemes kivenni egyedül egy egész lakást és akkor lakótársat keresni (csak ki tudja lesz-e és mikor)? Vagy érdemesebb elsőként potenciális lakótársat keresni, majd együtt keresni kivehető lakást (csak ki tudja, hogy tényleg megbízható-e a másik, nem lép vissza stb.)?
2021. júl. 7. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Van, amikor valaki csak 1 szobát ad ki. Kérdés, hogy Neked megfelelő helyen kínálják-e.
2021. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Facebookon rengeteg szoba kereső csoport van.

Albérlet egyetemistáknak, stb.

2021. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Van pedig olyan,h szoba berles. Csak 1 szobat berelsz a lakasban. A tobbi szobat mas veszi ki. Akkor a tulaj fogja berbeadni a tobbi szobat.


Igenis a 4/6 villamosmegallo kozeleben vannak tele lakasok,mert a legtobben szeretik azt,ha a kozert meg 4/6 villamos meg minden mas kozel van.


Ilyenkor a foldszinti meg sotet lakasok uresek. Meg amik tavol vannak a 4/6 villamos megalloktol.

2021. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egy vidéki egyetemvárosban keresek szobát, nem a fővárosban.

Beléptem az összes facebookos albérletes csoportba, ezekben keresek, de eddig ez a tapasztalatom.

2021. júl. 7. 17:08
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Melyik városban keresel szobàt?
2021. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az titok😂😂😂
2021. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pécsett. Nem titok nyilván, de nem éreztem fontosnak itt leírni.
2021. júl. 7. 22:47
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Hat pedig ingatlan.com-on is kiirjak a hirdetes kepere is es ugye a leirasba is, hogy csak szoba.

Es ez csak egy oldal a sok kozul, valamit rosszul csinalsz akkor, ha pont abban a varosban nem talalsz szobat :D

Meg ha valami mucsarocsogerol lenne szo, oke, ott lehet nincs is szoba, nade Pécs? :D

2021. júl. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ingatlan.com-on is néztem, de csak szobát külön azon az oldalon abszolút nem találtam csak lakásokat.
2021. júl. 8. 09:02
 10/14 A kérdező kommentje:
Szóval max. úgy van szoba, ha van 2-3 ember, aki kinéz magának egy lakást, kiveszik és akkor megosztják a költségeket. Viszont nekem nincsen senkim, mint írtam. Úgyhogy ezért gondolkoztam rajta, hogy talán jobb lenne először embereket keresni, csak idegenekkel összebeszélni nem annyira egyszerű.
2021. júl. 8. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!