Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miskolcnak melyik részén éri...

Miskolcnak melyik részén éri meg egyszobás albérletet keresni?

Figyelt kérdés
A város melyik részén éri meg egyszobás albérletet keresni, ahol normális és megfizethető áron van? Mi számít arrafelé megfizethető árnak? (Salgótarjáni vagyok, szóval lehet drágának fog tűnni:() Melyik helyeket kell elkerülni, ha kokerókkal nem akarok találkozni?

2021. júl. 27. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Mi a megfizethető neked? Amúgy kokerók főleg Lyukó, Tetemvár, Számozott utcákban vannak, ezek inkább házas környékek, nem lakásosak.

Hol fogsz dolgozni, vagy mi a célod? (csak hogy nagyjából városrészt tudjunk ajánlani)

2021. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyetemre szeretnék menni, 60 ezer környéke hangzik nekem jónak, de nem vagyok benne biztos, hogy arrafelé egy normálisabb lakás tényleg kijön-e annyiból.
2021. júl. 27. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl. ez:

[link]

Az egyetemhez legközelebb leginkább lakótelepi lakások vannak, ez az Avas III. ütemében van (a lakótelep legfentebbi, legzöldebb része, itt alacsonyabb panelek vannak, nem a tízemeletesek rengetege).

Még Görömbölyt érdemes nézni, bár az inkább családi házas, de van lakás is.

2021. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. júl. 27. 23:31
 5/8 puritan ***** válasza:
88%

Ha az egyetemre készülsz, célszerű az Avasi lakótelepet választani, mert az van legközelebb az egyetemhez. Mondjuk az a feltétel nem fog teljesülni, hogy kokerókkal nem akarsz találkozni.

Ha van választék albérletekből, a 2. ütem főutcájától a Szentgyörgy úttól nyugatra eső területet keresd, annak is a déli részét ha lehet.

Ez a terület annyira közel van az egyetemhez, hogy akár gyalog is be lehet járni, 10-15 perc séta. Ha nincs kocsid, hidd el ez nagyon nagy előny, mert az egyetemre menő 12-es busz reggelenként iszonyúan zsúfolt szokott lenni.

Az Avasi lakótelep nem a legjobb lakótelepe a városnak, hanem talán a legrosszabb, de vannak ott is normálisabb részek. Ha bemész egy épület lépcsőházába, és azt látod, hogy viszonylag tiszta, és rendezett, akkor ott nagyobb bizalommal választhatsz albérletet.


Ha mégsem az Avasra esik a választásod, akkor érdemes a 12-es busz vonalához közel maradni, vagyis a város észak-déli főútja mentén. Itt még a belvárosi lakótelep jöhet szóba, de ott drágábbak az árak, vagy a Szentpéteri kapu, Katowice városrész. Ez a város északi részén van, és sokkal jobb környék mint az Avas, csak messzebb van. Ezen a részen nagyrészt négy emeletes gázkonvektoros házak vannak, ellentétben az Avassal, ami távfűtéses. Továbbá itt nem nagyon vannak egyszobás garzonok, hanem másfél szobás, vagy nagyobb lakások.

Nyugat felé még elég hosszú a város, - Diósgyőr irányába - és sok lakótelepes rész is van arra, de közlekedés szempontjából nem célszerű, mert legalább egyszer, vagy kétszer át kell szállni az egyetemig.

2021. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Avason a hármas ütem is egész jó, sok négyemeletes bérházzal, szellősen építve, parkos környékkel. Nem c.ány környék annyira. Onnan megy le az egyetem fele a 29-es busz, azzal is tudsz menni az egyetemre, bár nem mindegyik megy be, de van állandó Egyetem megállója, ami a kollégiumoknál tesz ki, onnan pár perc gyaloglás.
2021. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én is az Avas III. ütemet ajánlom. Elég sok garzonos lakás van itt, zöldebb terület, mint lentebb, alig van putrisabb rész. Plusz az Avasról könnyebben le is lehet menni az egyetemig (már ha azért költözöl ide) , akár még gyalog vagy biciklivel is. Valamint sok buszjárat érinti a megállókat.
2021. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajós Alfréd utca 32. 3. emelet 2. lakás
2021. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!