Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miskolcnak melyik része az...

Miskolcnak melyik része az úgymond ami "jó"? Te szeretsz Miskolcon lakni? Egyszerű bérházra gondolok, amit meg tudunk fizetni.

Figyelt kérdés
Ahol nincs perui indián és előreláthatólag nem jár úgy mint a fészekrakó avas.

2016. febr. 5. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miskolctapolca a legelőkelőbb, meg a Tampere városrész (utóbbi kicsit zsúfoltabb, de közel van a belvároshoz).


Ha ezekre nem telik, akkor Népkert környéke elég jó még, Berekalja, Martinkertváros (csak ez eléggé kinn van a szélén), Görömböly.

2016. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most látom, hogy bérház, hát olyat nem sokat ismerek, de így kívülállóként a Vörösmarty lakótelep kulturáltan is néz ki és a belvároshoz is közel van. Egy panelban viszont mindig lesz zajos meg idióta szomszéd, én ezért se szeretnék ilyenben lakni. Az Avast se úgy képzeld el, mint egy Chicagót, ott élő ismerőseim szerint átlag lakótelepi balhékról van szó, csak azért fújja fel a média, mert cigányok (az igazi cigányos részek Lyukóbánya, meg a most felszámolt számozott utcák).
2016. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Diósgyőr Árpád/Kuruc utca viszonylag jó panel környék
2016. febr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Ha mindenképpen panelházas környékre gondolsz, akkor Diósgyőr- Kuruc utca, Vörösmarty városrész, Avasnak a teteje tényleg kicsit felfújt dolog ez, az avas Ütemekre van osztva sose tudom melyik melyik, lényeg az hogy Ifjúság úttól fölfelé teljesen normális élhető szerethető környék.

Ha csendes nyugodt környékre vágysz akkor ott van Kilián is ez egy öreg lakótelep itt nagyon sok nyugdíjas lakik, itt tényleg csend és nyugalom van.

Nem rossz még Kassai/Pozsonyi utca környéke sem.

Vologda városrész, Győri kapu.

Ami gázos az avasnak a lenti középső része, Gesztenyés Áfonyás utca, de azon kívül a többi panelos övezet miskolcon szerintem tűrhető.

És igen én szeretek itt lakni nagyon is, szerint Miskolc minden van ami kell, és amit hallani a médiába, melyik városba nincsenek manapság. Ugyan ugy mint minden városnak vannak jó és rossz részei a rosszakat elkel kerülni és kész.

2016. febr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!