Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha azt írja a főbérlő a...

Ha azt írja a főbérlő a hirdetésbe, hogy mindenképpen egyedülálló részére kiadó az albérlet, akkor még barátnőt sem vihetek oda később?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Ha egy kicsit is értelmezed a kérését, akkor rájössz a válaszra.

Megfogalmazom máshogy: "Ha azt írják a hirdetésben, hogy olyat keresnek, akinek nincs állata, akkor később se tarthatok ott kutyát?"

2021. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Egyedülállónak kiadó, de vendéget fogadhatsz, egy dugás erejéig. Ezt tisztázd előre!

Csak életvitelszerűen nem lakhat ott rajtad kívül más.

2021. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lakni csakis egyedül lakhatsz, de vendéget fogadhatsz akár több napra is, de ennek is van józan határa. Lényeg, hogy ne lakjon ott valaki életvitelszerűen.

Olyat is hallottam, hogy egyetlen éjszaka sem alhat ott senki, csak a bérlő.

2021. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vihetsz oda barátnőt, de nem költöztetheted oda életvitelszerű!

Nálam is jelentkezett kiadó szobára egy fiatal pár. De ez egy pici szoba, egyszemélyes ággyal, meg pici az egész lakás. Szóval szerintem egyszerűen nem alkalmas a szoba két főnek, meg a másik szoba bérlője is abban a tudadtab vette ki, hogy ennek a szobának is csak egy lakója lesz, csak ketten osztoznak a közös helyiségeken, illetve a rezsit is felezik. Szóval nem adtam ki nekik. De ha beköltözik egy srác egyedül, ő felhozhatja egy-egy napra/éjszakára a baránőjét, mint vendéget.

2021. aug. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De. Csak ne költözzön oda.
2021. aug. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!