Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakásbérlés előtt állok, a...

Lakásbérlés előtt állok, a hatodik kerületben melyek azok a részek/akár konkrét utcák, amiket inkább kerüljek el?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, laktam a második kerületben egy ideig és mivel szinte mindent a budai oldalon intéztem, alig ismerem a pesti oldalt. Most is vidéken vagyok, de megyek vissza és találtam több olyan lakást is itt ami nem rossz, csak mivel nem ismerem a kerületet nem tudom hova érdemes pontosan menni és hova nem.

2021. aug. 12. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Kifejezetten balhés része nincs a kerületnek. Ha az éjszakai nyüzsgést nem szereted (= ha hajnalig üvöltöznek az ablakod alatt), akkor a Liszt Ferenc teret és a Nagymező utcát hagyd ki.
2021. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem félsz, hogy egy tégla vagy egy pár kiló vakolat a fejedre esik akkor igazából mindegy melyik részére költöznél. Andrássyn a padokon éjjelente mindig alszik néhány hobo, és mindig józanodik néhány tini akik hazafele tartanak valamelyik kocsmából.
2021. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem ajanlom a koruton kivuli reszt,azaz az Eotvos, Csengery,Vorosmarty,Izabella,Rozsa ,Sziv,Bajnos ,Szinyei Merse,Szondi,Bajza utca,se a Kodaly Korond kornyeket se,mert sok a c.i.g.a.n.y meg problemazos kotekedos ember ott meg az omladozo eletveszelyes hazak.


Ott lakom sajnos es szoktam arra menni. Borzslmas. Tukon ulok,hogy elkoltozzunk. Mindig osszeszorul a gyomrom,ha haza kell mennem.

Anyamat mar tobbszor ki akartak rabolni meg elvenni a telefonjat,amikor felhivott,hogy nyissam ki a kaput.(A kaputelt felre kell raknom,kulonben allandoan csengetgetnek ejjel is (a szomszedaim is) a kornyeken levo kuplerajok miatt. (Nem emlekeznek,h hol voltak pontosan,csak blindre csengetgetnek.


Budaikent mindenkepp a Jaszai Mari teret ajanlom (4/6 villamosmegallo a Nyugatitol eggyel arrebb) : az 5.es 13. keruletet.

2021. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Belső-Terézváros ok, kifelé már nem.
2021. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!