Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelszerűség hatodik emeletén...

Panelszerűség hatodik emeletén a szemétledobót sikerült eldugítanom. Valószínűleg elég hülye ötlet volt pizzásdobozt félbehajtva ledobni. Hogyan tudnám orvosolni a problémát sajátkezűleg?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem lehet, vajon tudni fogják, hogy melyik emeleten volt az a barom aki eldugította (átnézik a szemetet?)? Mennyibe kerülhet a dugulás megszüntetése?

2014. szept. 3. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dobj le utána egy téglát!

:D


Szerintem jó esetben a következő zsák szemét is le fogja tolni a pizzás dobozt. Az nem lehet egy komoly akadály.

2014. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti, utánadobtam még a cuccokat, figyeltem hogy hang alapján meddig megy. Mivel bíztató hangokat hallottam, bedobáltam mindent. De az utolsó adag elég hamar megállt. Upsz... Én is arra gondoltam hogy nehéz valamit kéne ledobni, de nincs kéznél tégla. Parázok eléggé =/
2014. szept. 3. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem nagy kunszt ha rájössz, hol akadt el, akkor szerintem saját kezűleg ki tudod piszkálni seprűnyéllel vagy akármivel. Csak ha zárjátok az ajtókat, akkor nem árt szólni az alattad lakóknak vagy a gondoknak, nem fogják leharapni a fejed, ha szépen elnézést kérsz és megoldjátok.

Viszont ne nagyon sunyíts és lapíts, mert ha tényleg megakadt, rádobálják a szemetet, akkor baromi büdös is lesz miatta meg lehet megtetszik a csótányoknak is a helyzet. Azt már nehezebben nézik el szerintem.

A pizzásdobozt meg legközelebb tépd ketté. :D

És igen, arra rájönnek, hogy egy pizzásdoboz akadt el, aztán az egymásra mutogatás után elég hamar rájönnek valószínűleg. :D

2014. szept. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
ne parázz le fog az menni. HA meg mégsem akkor tagadd az utolsó percig :D majd biztos kihívják a CSI-t és mintát vesznek a dobozról
2014. szept. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
52%
Jajj én is pont így jártam az előbb, csak én egy nagy párnát dobtam le....Mit tegyek ?
2017. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az előző vagyok, azt csináltam végül, hogy összeszedtem az összes létező szemetet a lakásban (minél nagyobb súlya legyen) és egy nagy zsákba tettem, majd felmentem a 10. emeletre és onnan dobtam le a ledobóba, hogy minél több ideje legyen felgyorsulni a zsák szemétnek, ami végül lelökte a párnát (azt hiszem) :)
2017. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lement azóta? XDDD
2017. dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kirle083 ***** válasza:

Általános tanácsok ledobódugulásra:Kanalat (ha van) ki kell venni, majd a házban egy erre rendszeresített méteres fadarabbal vagy lapáttal lenyomni. A hosszú bot akkor jó, ha már felhalmozódott a szemét.

Először felülről kell próbálkozni.Ha nem megy, akkor az alsó emeletről.Ilyenkor figyelni kell arra, hogy ne essen le a csőbe a bot vagy a lapát. Súlyos tárgyakat felesleges ledobni, ha már sok a megrekedt szemét.Annál is inkább, mert ha alulról kell felnyomni a botot / lapátot, a lezuhanó nehéz tárgy kézsérülést okozhat. Víz leöntése is felesleges szokott lenni általában.Pizzás doboz esetén néha használ, bár a házfelügyelő nem biztos, hogy örül a víz leöntésnek, mert a szemetesedény és a hulladékfogadó helyiség ebben a lében fog úszni.Az elhárítás után a kanalakat vissza kell tenni.

2018. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na igen, az iylen lusta emebreke miatt, akik lusták lemenni liftel hogy kidobják a szelektívbe a pizzás dobozt, helyette eldugítják a szemételdeobót, a gondok meg egyedül szenvedjen vele egy hüylesége miatt. Ahol gondok vagyok ott kb havonta van valaki hülye aki lusta lemenni és inkább eldugítja.
2022. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!