Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A két rossz közül melyik...

A két rossz közül melyik bérlőnek adnátok ki a lakásotokat?

Figyelt kérdés

Aki extrém rendetlen (itt extrém dzsuvát képzeljetek el, nyilvános wc jelleg, fertőzésveszély és hasonlók), de mindig pontosan fizet, sokszor előre is. Vagy aki tisztaságban él, viszont jellemzően csúszik egy-egy hónapot, kevésbé megbízható.


Csak ez a két választási lehetőség van. Tegyük fel, hogy nagyon sürgős lenne kiadni a lakást, és csak ez a két jelentkező van.



2021. aug. 16. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknek sem. Ha nincs harmadik opció, nem adom ki, vagy várok, vagy keresek.
2021. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. De ha ennyire sürgős, akkor inkább a másodiknak... De ha a pénz miatt sürgős, akkor a második bukta.
2021. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A pénz miatt sürgős, és nincs lehetőséged várni. Ebben az esetben nincs olyan, hogy nem adod ki.
2021. aug. 16. 20:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A pontosan fizetőnek, viszont beleírnám a szerződésbe, hogy a lakást kifogástalan állapotban, fertőtlenítve kell visszaadnia, amikor lejár a szerződés.
2021. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetem mellett takarítással kerestem pénzt.

Olyan lakásokat takarítottunk, amikből a bérlők kiköltöztek.

Rettenet állapotok voltak néhol. Volt, ahol tele volt kukaccal a szemetes...

A szerződésben benne volt, hogy ha a lakás nincs kifogástalan állapotban, őket terheli a takarítás költsége.

Én egy tizest kaptam egy lakásért (évekkel ezelőtt volt), nem tudom, nekik mennyit számláztak ki...

Ez is egy megoldás lehet neked.

2021. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire kell a pénz, akkor egyértelműen az, aki időben fizet de mocskol. Én is javaslom, írd bele, hogy kiköltözéskor olyan állapotban kell visszaadni, ahogy átvette (+fotók a beköltözéskori állapotról).
2021. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

A penzert adsz berbe… igy a rendetlen mocskos idoben fizeto nagyszeru opcio.


A takaritas aberlo feladata kikoltozes elott. Beleirsz egy takaritoszolgalatot!!

2021. aug. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogyan lehetne opció a nem fizető ember abban az esetben, mikor muszáj kiadnom a lakást, mert annyira kell a pénz. Ilyenkor nem engedhetem meg magamnak, hogy még azt a rezsit is én fizessem, amit az illető termel, aztán vagy megadja vagy nem. Szóval igazából itt nincs választási lehetőség.
2021. aug. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
81%
Annak aki koszos, csak írjátok le a szerződésbe hogy havonta köteles takarítót hívni, ha van pénze akkor neki is jobb így.
2021. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pénz miatt fontos, akkor az elsőnek.
2021. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!