Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit lehetne tenni határozott...

Mit lehetne tenni határozott idejű albérlettel, ha megint bezárnak az egyetemek?

Figyelt kérdés

Egyetemen tanulok, és itt lehet mindent olvasni arról, hogy most online, vagy jelenléti lesz az oktatás, egyáltalán az marad-e. Most még úgy van, hogy bejárós lesz, de itt már októberrel, vagy szeptemberrel tippelgetnek, hogy kitör a járvány és átállnak online oktatásra.

De lakni valahol kell addig, és mivel a kollégiumban nem vettek fel, így albérlet maradt, de szinte mindenki határozott idejű szerződést kért(min 1 év). Ha mégis bezár az egyetem, akkor mit lehet tenni az albérlettel? Mert nekem csak az egyetem miatt kéne, anélkül meg fölösleges kiadás. De ha a határozott szerződést felbontom, akkor nem csak a kauciót bukom, hanem még jogi eljárásban követelhetik 1 év fennmaradó összegét is.



2021. aug. 28. 18:38
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
25-27-es: ha Kazincbarcikán laksz, és Pesten akarsz tanulni, akkor mi más választásod van, mint kivenni egy lakást? Habár a hozzászólásais alapján nem valószínü, hogy bárhol is tanulnál vagy tanultál volna.
2021. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!