Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire van kereslet Budapest...

Mennyire van kereslet Budapest belvárosi vagy közelében albérletekre?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A 10. kerületben néhány nap alatt vitték is a felújított lakásomat, rendes bérlőm lett, igen jó áron. Van rá igény.
2021. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Van, de lent vannak az árak.

100 000 Ft most a lélektani határ az 1-1,5 szobás lakásoknál.

Az előnyöket, plusz szolgáltatásokat (magasemeleti, utcai, liftes, bútorozott, gépesített, felújított, előfizetések) nem fizetik meg eléggé.

Érdemes 1 főnek kiadni akkor már, úgy kicsi az amortizáció.

2021. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne lenne?
2021. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
2-es, hol kerul/ kerult 100 ezerbe egy 1,5 szobas lakas? Korona alatt 2x is koltoznom kellett, mert mindket esetben eladtak a lakast a tulajok, hat en nem vettem eszre, hogy ennyire lent lennenek az arak. Bar az teny, hogy nem is peremkeruletekben kerestem lakast es volt egy-ket elvarasom is (tehat normalis, lakhato allapotu es legyen konyha :D), igy lehet, hogy lett volna ennyiert.
2021. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

4: Szia, mi nyáron hirdettünk 2 hónapig júniustól augusztusig, és CSAK 100 000 alatt keltek el abban a 2 hónapban a kiadó lakások, az első hónapban az egyetlen komoly érdeklődőnk az V. ker-be ment el dunához közelebb OLCSÓBBAN, mint a mienk.

Nekünk az Astoriánál van 100-ért kiadva magasemeleti, liftes, utcai, felújított most.

A hirdetési és a kiadási ár közt nagy különbségek vannak.

Most ha olvasod a kereső hirdetéseket, most se nagyon van 100 fölött fizetőképes kereslet.

Tavaly júniusban azt mondták, 80 fölött ne is reménykedjünk, akkor feleződtek meg az árak, most kezdenek visszafele kapaszkodni.

2021. nov. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

4: "kerestem lakast"

NEM a hirdetési árakról van szó!

Hanem amennyiért TÉNYLEGESEN ki van adva!

Mi is 150-200 közt gondolkodtunk, de NEM VOLT rá kereslet!!

Ha komolyan gondolod ennyiért, akkor ha elmegy a bérlőnk, jöhetsz hozzánk.:)

2021. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

4: Azt is elmondom, hoyg talán 2 napig lehetet az ingatlan-com-on, tehát lehet, pont nem nézted.

120-ért volt fenn, de annyiért 2 főnek is kiadtuk volna.

A zöme nem kerül ki hirdetési oldalakra, főleg FB-on kel el, közvetítővel, szájról szájra ajánlva annyiért, amennyit ADNAK érte.

Hirdethetnénk most is, de BEVÉTEL kellett, semmivel nem lennénk előbbre 130-ért még most is hirdetve, álmodozva, miközben azóta pedig már fél milliót adtak nekünk.

2021. nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4: Ez a mostani kínálatnak csak a krémje csak egyetlen hirdetési portálon.... ezeket 1 főnek simán odaadják 100-ért vagy az alatt.

[link]

2021. nov. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, koszi, nekem mar nem aktualis az albi, nem Budapesten ugyan, de nemreg sikerult sajatot venni.

Biztos en voltam a balek, de nekem nem szokasom alkudozni a berleti dijbol :D

Plusz nem tudom, annyira nem ezt latom, amit ti mondtok, az elozo albimat 120ert bereltem, a tulaj mondta, amikor atadtam a lakast, hogy utanam kiadta 145ert valakinek, 1 het alatt. Es ismeroseim se berelnek olcson. De akkor lehet, hogy csak mi basztuk el es nem alkudoztunk, ez a problema, passz. Hala az egnek kiestem vegre ebbol a korbol, 8 ev utan.

2021. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9: Vagy mikor vettétek ki?

2020 tavaszán feleződtek le az árak.

2019-ben volt ott, ahol mondod, a mienk 150-200 közt lehetett volna reális.

Aki annyiért kivette, annak nem csökkent menet közben se, csak ha elvesztette a munkáját és régi jó bérlő volt..:)

Gratulálok a lakáshoz!:)

2021. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!