Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Már volt olyan,hogy reggel...

Már volt olyan,hogy reggel bejött az albi tulaj amikor még aludtatok és elkezdett körülnézni azzal a magyarázattal,hogy nem hitte,hogy itt vagytok? Ilyenkor ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam,hogy nem vagyok köteles beengedni,(mondjuk van saját kulcsa így nehéz) ha van szerződés nem rakhat ki az albiból ugye?

2021. nov. 13. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát,azért ehhez pofa kell. Beszélj vele,kérd meg,hogy attól,hogy bérlők vagytok,van magánszféra.. esetleg írjátok a szerződésbe,hogy bejelentés nélkül nem jöhet. Vagy a kulcsot hagyd a zárban,és ha kopog ne engedd be. Nem hallottad,zene ment a füledben/aludtál etc.semmi köze hozzá. Hozzám havi 1x jött a cuki főbérlőm,mindig megbeszéltük előre,mert kp-ban fizettem és a szerződésbe ő beleírta,hogy havi 1x eljön szétnézni. De csak úgy soha.
2021. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Elköltöznék. Persze, legközelebb meg arra ébredek hogy kefél, mondván, nem hitte, hogy ez probléma.
2021. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
78%

Egy vagyonért kiadják a szaros lakásukat és még ezután is ők akarják használni... hát ehhez pofa kell... mondjuk van is ezeknek.


Zárat kell cseréltetni, ha ez nem tetszik, akkor meg bekaphatja a "kedves" kiadó!

2021. nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is költöznék, amint lehet...


Ez olyan fokú magánszféra sértés, amit nem lehet tolerálni.

Van szerződésetek? Nincs erre vonatkozó pont benne, hogy mikor jöhet?

2021. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Zárcsere. Ha nyavalyog miatta kérdezd meg, hogy honnét tudja? Csak nem be akart menni úgy, hogy te nem voltál ott?!
2021. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az albi tulaj nem mehet be hozzád, csak beleegyezéseddel, illetve a jelenlétedben lehet benn a lakásban.

Nem is értem, mit képzelnek egyesek. Sürgősen tisztázd vele. Ha nem megy, keress másikat.

2021. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első albimban volt ilyen, hogy a tulaj akármikor csak úgy besétált a lakásba. Soha nem szólt, előre, és késő este, kora hajnalban, vagy amikor nem voltam otthon, ha vendégek voltak nálam stb. szóval tényleg bármikor csak úgy simán bejött. Én akkor még azt hittem, hogy ez a normális. De egyébként nem az.
2021. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Fel is jelentettem volna, hiszen ez bűncselekmèny. Bèrbe adta a lakást, átadta a használat jogát, csak akkor mehet be, ha csenget ès kinyitod az ajtót.

Èn sosem cserèltem zárat, mert mindenkivel megvolt a bizalom. Nem csak a lakást, a tulajt is nèztem, mikor választottam.

2021. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez rohadt gáz! Nem mehetne előzetes bejelentés nélkül.
2021. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Jól pofánvágtam volna. Mondván: Nem hittem, hogy Ő az, azt hittem, hogy egy betörő... :D
2021. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!