Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » VI. Kerületbe akarok felköltöz...

VI. Kerületbe akarok felköltözni, de csak ezt az 1 állást találtam. Van valami hátulütője?

Figyelt kérdés

Hátulütő alatt azt értem, hogy például kidolgoztatják veled a beledet is és a megjelenített fizetés csak kemény munkával vagy túlórával érhető el. De ez csak példa volt a részemről, mit gondoltok erről az állásról? Ha nagyon kéne már a munka és a felköltözés akkor megérné kipróbálni?


Állás: [link]



2021. dec. 5. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a szomszédos kerületeket is, mert egy állásra több száz jelentkező van....

Sokan írták, hogy szerintük a profession.hu adatgyűjtő oldal, mert több száz pályázatukból egyre sem jeleztek vissza 5-10 év alatt.

2021. dec. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Hát valami nagyon nem oké a beállításaidban, ha csak az az egy állás jött ki.

Egyébként semmi baj nincs a Profession oldallal, én elhekyezkedtem a segítségével lényegében egy hét alatt, de az igaz, hogy sokan jelentkeznek egy állásra, szóval add be több helyre is.

2021. dec. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mihez értesz? Milyen végzettséged van?

VI. kerületből az V., VII. és a XIII. közelebbi része szerintem még gyalog vagy rollerrel sem nagy kihívás, ha a bkv-n akarsz spórolni. Ha meg hajlandó vagy tömegközlekedni, akkor aztán szinte minden valamelyik metróhoz vagy a 4-6-os közel eső helyen ott vagy szerintem olyan max. 40 perc alatt.

2021. dec. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Mi köze a lakóhelyednek a munkahelyedhez???? Nem tudsz közlekedni? :-O
2021. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én eddig 2 helyre adtam be a jelentkezésemet a profession.hu-n keresztül és mindkét alkalommal hamar hívtak is. Tehát az oldalra eddig nem panaszkodhatok. Akkor úgy mondom inkább, hogy nagyon kevés állás jeleníti meg a fizetést, amit kínálnak. Természetesen több kerület is szóba jöhet lakhatás vagy munka szempontjából. Valamint nem okoz gondot ha több tízpercre van egyik a másiktól. De a kérdésemre választ még most sem kaptam.
2021. dec. 6. 13:16
 6/9 anonim ***** válasza:

2: Igen, nagyon kevés az, aki megadja a fizetést sajnos.

Te az oldalon keresztül jelentkeztél?

És nem volt megadva a fizetés?

2021. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5: Szerintem egy másik rovatban kérdezz, mert ez a lakhatás, felújítás, lakberendezés, helyismeret témakör.
2021. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nagyon nagy mázli kell ahhoz, hogy pont erről a helyről és hasonló munkakörből olvassa el valaki a kérdésedet és tudjon rá válaszolni. Ha kell a munka, add be a jelentkezést ide is, aztán telefonon vagy legkésőbb élőben majd megkérdezed ezeket, hogy pl. fix-e a bér vagy teljesítmény.
2021. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

6/8. Igen, azon keresztül. Eddig csak olyanra jelentkeztem, ami feltüntette a bért.

7/8. Teljes mértékben igazad van. Mikor a kérdést fogalmaztam meg, már akkor a kettő között vacilláltam, hogy melyikbe írjam. Végül ezt választottam, mert köze lenne az albérlethez.

8/8. Olvasgattam már ezen az oldalon hasonló munkákról, inkább negatív dolgokat meséltek.

2021. dec. 6. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!