Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 240 ezer forintos fizetésből...

240 ezer forintos fizetésből van értelme olyan albérletet kivenni ahol 120 ezer a bérleti díj? A rezsi pedig még + ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 24. 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ma már lehetetlen. 240 - 120, maradt 120. Kifizeted a rezsit, akkor marad mondjuk 100. 4-5 éve kolisként éltem jóval kevesebből is, de ilyen infláció mellett hogyan? Számoljunk csak napi 2 ezret a kajára, ami brutálisan kevés, már ez önmagában egy hónapban kb. 60 ezer forint. Gondolom néha azért kell ruhákat venned, cipőt venned, pár évente új műszaki cikkeket, stb.

Ennyiből inkább próbálj meg szobát bérelni, ha nagyon el akarsz költözni.

2021. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is kb ennyit keresek és 130 ezer a garzonom a rezsivel együtt. Nem bírok már mással együtt élni, évekig béreltem szobákat és besokalltam tőle. Én mindig otthon főzök, hozom a kaját, ruhát csak turkálóban veszek és azt is csak ha muszáj. A szüleim, nagyszüleim szoktak nekem alapanyagokat adni néha, amik sokáig jók (rizs, tészta, üveges szószok stb) De még így is azért elmegy a pénz, főleg mióta infláció van. De inkább spórolok és jól érzem magam az albérletben, mint másokkal együtt lakjak. Neked kell tudni, mi a prioritás, valaki tök jól érzi magát társbérletben másokkal és bulinak fogja fel.
2022. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!