Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért tesz fel úgy valaki...

Miért tesz fel úgy valaki albérletet, hogy a bérleti díj mondjuk 50, nincs minimum bérleti idő, de a leírás egyáltalán nem egyezik meg ezekkel az adatokkal?

Figyelt kérdés

Van egy táblázat amiben az ilyen információk össze vannak szedve, és abban az áll, hogy a bérleti díj 50e, a rezsi mondjuk 10e, és nincs minimális bérleti idő, a leírásban pedig már az van, hogy Csak az első hónapban 50e, aztkövetően már 90e, plusz 1 év min. bérleti idő, plussz szószerinti idézet: "2 havi kaució és az első havi bérleti díj megfizetése mellett. ".


akkor most a bérleti díj 50 vagy 90? Kaucióként 2×50-et vagy 2×90-et kell befizetni? Van min bérleti idő vagy sem?


"A 2 főtől a kedvezmény azonnali bérlés esetén 80e az 1. hónapban, utána 95e.", összesen vagy /fő?


Miért tesznek ki ilyen egyáltalán nem egyértelmű, nagyon különvágó hirdetést? Az adatok rengeteg helyen eltérnek a leírástól, ez csak néhány fontosabb pont volt, amit érdemesnek gondoltam megkérdezni.



2020. aug. 29. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egyértelműsíteni csak a hirdetés feladójával tudod teljes biztonsággal, mert ez nagyon egyedi elképzelés a részétől és egyáltalán nem jellemző.

Hívd fel telefonon és nem árt, ha rögzíted is a beszélgetést.

Gyanítom, hogy ingatlanos van megbízva, de ez a lényegen mit sem változtat.

2020. aug. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Kíváncsi vagyok, mégis "mire gondolt a költő" a hirdetés megírásakor.
2020. aug. 29. 08:50
 3/8 anonim válasza:
84%

Engem az is irritál, ami ilyeneket írnak, hogy "60 ezer/fő/rezsi".

Mi a rák az a per rezsi?

Vagy amikor azt írják, hogy kauKció. Az mi?!

Meg szÓba.

Ki akar együtt élni gyengeelméjűekkel?

2020. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jajj, volt olyan, hogy a hirdető feltett Magáról is képet. Alapvetően nem lenne baj, látni azt, hogy kihez mennél lakni, de mikor a képen a fodros hajával félmeztelen fekszik oldalasan a kanapén egy 34 év körüli pasas, tízszer meggondolod hogy "Biztos oda akarok én menni?" :D Ráadásul a leírás tartalmazza azt is ,hogy "diákLánynak" kiadó, mondom mhm oké :D
2020. aug. 29. 10:16
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Azért teszi így fel, hogy a szűrő átengedje és sokan lássák.
2020. aug. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát mert ha én olyan albérletet keresek,aminek megvan adva h 1 szoba wc furdo külön mondjuk 70 ezer körül, kilistaz nekem 20at, abbol meg 17 átverés,hogy "könnyebben megtalálják", akkor ez totálisan rendben van? Rendelj neten tokot a telefonodhoz,add meg, hogy Samsung S10-ed van és ahhoz keresel egyet,majd mikor rátennéd a 18e-s tokot a telefonra eszmélj rá hogy "Ez nem is jó hozzá,csak a szűrő miatt adták meg". Kb ugyan ez, csak itt nem kotsz éves szerződést és nem százezreket fogsz fizetni...
2020. aug. 30. 07:26
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha rendesen hirdetné, nem is tudnál róla. Így meg felhívod. Ilyen egyszerű.
2020. aug. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Dehogy hívom fel,aki így teszi fel vagy át akar verni,vagy hülye. Ha rendesen hirdetné, felhívnám,mert Azt kapnám amit akarok, "AMIRE RÁKERESTEM" :D.

Így kéne máshol is tényleg. rakeresel hogy windows, hozza ki a linuxot.

2020. aug. 30. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!