Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ki szeretném rakni az albérlok...

Ki szeretném rakni az albérloket mivel nem fizet semmit se bérleti díjat sem rezsit.A bejárati ajtót anno egy barátom, vállalkozó tette be.Ezt gondoltam,hogy kibontatom,hátha így el tudom üldözni.Mert különben csak gyűlik a terhem.Ugye segítettek?

Figyelt kérdés
Valaszoljatok.Erdrkelne,hogy mit szoltok hozzá.Ugysnis hiába van ügyvédi szerződés semmit nem ér.Szerintetek ez helyes ?

#Nem fizetik a rezsit #Ki szeretném rakni az albérloket #Költözzenek már ki
2022. jan. 13. 18:55
 1/9 anonim válasza:
14%
Én úgy tudom télen senkit nem lehet utcára tenni.
2022. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
88%
Igen
2022. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%
Én két záras Ajtót tettem be a felső zárhoz nem adtam neki kulcsot amikor nem fizettek és kívül voltak a felsőt bezártam és a még nem fizettek nem nyitottam ki
2022. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Kikapcsoltatod az áramot és a fűtési, és már meg is van oldva
2022. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

rossz szerződést kötöttél velük, most ez az eredmény. A villany, vagy fűtés kikapcsolásával óvatosan, mert abból bukta lehet. De ha elromlik az elektromos csatlakozás, amit nem egyszerű javítani, vagy egyéb életveszélyt elhárító hibajavítás fordulna elő, az más...


Nem szabad önbíráskodni..az csúnya dolog.

2022. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
5ös, te még soha nem adtál ki lakást, ugye? Nem, önbíráskodni nem szép dolog. Valóban. Ahogy az sem szép dolog, hogy a jog nem biztosít semmilyen védelmet jelen helyzetben a tulajdomosnak a rosszhiszemű,nemfizető bérlővel szemben. Nincs az a jó szerződés, amivel jog szerint most ki tudná lakoltatni a bérlőt, mert kilakoltatási moratórium van már folyamatosan 2019. Okt 15-től (igen, nem elírtam a dátumot, 2019!) a veszélyhelyzet vége+15 napig. Na, ez se szép, hogy a tulajdonosnal semmilyen védelmet nem adnak gyakorlatilag. A felhalmozódott adósságokat polgári peres eljárásban tudja majd behajtani.
2022. jan. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Próbálj meg a közműveknél a szolgáltatás szüneteltetését kérni. Ha nem sikerül, ne fizesd a rezsit, majd kikapcsolják. Áram nélküli lakást egyetlen nemfizető bérlő sem szeret...
2022. jan. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7%

A lényeg, hogy amit csinálsz, azt gyorsan csináld, ne nagyon legyen idejük reagálni rá. Ha lekapod az ajtót, akkor nehezen magyarázod meg a rendőrnek, hogy nem te voltál (okot se nagyon tudnál mondani), birtokháborítás miatt még meg is ütöd a bokádat.

Én hirtelen bemennék, csúnyán kitörném az egyik ablakot, miközben két barátom felkapná a mosógépet (nyilván csak akkor, ha nem a bérlőé a gép. Ha az övé, akkor olyat, ami nélkülözhetetlen, de az enyém: tűzhely, hűtő). Ha bárki kérdezi, akkor azért jöttünk, mert szólt a bérlő, hogy elromlott a gép, visszük szerelőhöz.

Ha van autója a bérlőnek, megemlíteném, hogy rohadt drága manapság a fényezés és hallottam, hogy a környéken több autót csúnyán megkulcsoltak / kiszúrták a gumiját, vigyázzon, hova parkol, manapság sose lehet tudni..

2022. jan. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Vannak erre szakosodott cegek. Nagyarabok sokan odajonnek es elkoltoztetik.

Szerzodessel megbizod oket ,legalisak.

2022. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!