Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tényleg ilyen olcsó lenne a...

Tényleg ilyen olcsó lenne a 3.kerületben a lakás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pestiek hozzátok szólok leginkább

Neten láttam hogy a 3.kerületben 50-60 ezrekért adnak ki garzon lakásokat, ez igaz?

Nyilván felhívjuk a hirdetőt akkor tudjuk meg hogy igaz-e, de ti mit tudtok erről?



2022. febr. 6. 03:55
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem létezik, valószínűleg le akarnak húzni, ha pénzt kérnek a címekért, akkor biztosan lehuzas, átverés.
2022. febr. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Jól írta az első. Ilyen nincs, ez egy átverés, ami ráadásul minimum 20 éve létezik és még mindig bedőlnek neki. Amikor felhívod a hirdetést, behívnak egy irodába, és ha fizetsz, adnak egy listát az albérletekről. A lista kamu, lehúzás.
2022. febr. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Én is láttam, pontosan egyet.

Előfordul.

Nem az ár a minden egy szolgáltatásban.

Ebben az ügyletben maga az ingatlan a legnagyobb érték, legértékesebb egy tiptop lakó, aki megvigyázza, és jogilag is biztos személy, aláír közjegyzőit például. Meg kérdés, mi van az árban. Nálunk pl. nincs a géppark javíttatása és újravásárlása benne az árban, az a vevő költsége.

És még számos ilyen "apróság" van a lakhatásban, ami akár meg is haladhatja a bérleti díj mértékét, és nincs benne.

2022. febr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
* bérlő költsége
2022. febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megmutatod a konkrét hirdetéseket, akkor pontosabbat lehet mondani.

Címárusok általában nem a lakás képeivel hirdetnek, hanem sablonképpel és én még csak szobát láttam tőlük, lakást nem.

2022. febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Pestiek hozzátok szólok leginkább"


A III. kerület az Buda...

2022. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem feltétlenül gyanúsan olcsó. A covid megjelenését követő erős korlátozások alatt erősen megcsappant az albérletet keresők száma. Amikor megindult újra a keresés, akkor bizony a korábbinál általában 20%-kal olcsóbban lehetett kiadó lakáshoz jutni ill. a tulajdonosok kénytelenek voltak ennyivel kevesebbel is beérni.
2022. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1. A hirdetésben lakásnak jelölik közben pedig csak szoba.

2. Az ingatlannak olyan rosszak az egyéb tulajdonságai, hogy max. ennyiért lehet kiadni.

2022. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7: Jó lesz az 40%-nak is. 2020 májusban megfeleződtek az árak, majd lassacskán kapaszkodtak felfelé, még mindig nem értek vissza a 2019-es szintre. MOST van még mindig 20-30 %-kal lejjebb.
2022. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!