Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Amerikai konyhás lakasról mi...

Amerikai konyhás lakasról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A lakás 50mm2, van egy külön szoba, zuhanyzó, wc külön és akkor a konyha meg még egy "szoba" együtt. 3 ember lakna együtt.

2022. febr. 4. 18:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Az "amerikai konyha" egy divatos építészeti megoldás, hozzá hasonló volt régebben a "lakókonyha". Ha a 3 ember egy családot jelent, akkor még használhatják együtt is a hálószobát.
2022. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem az amerikai konyhát. De 3 embernek ilyen kicsi lakásban praktikusabb a külön a konyha, meg akkor is ha nyilván az is kicsi lesz.
2022. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De nem tudnánk egy második szobát kialakítani. Még egy "szoba" lenne a konyhában
2022. febr. 4. 18:28
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság, mert akkor az egész nappalit is átjárja az állandó ételszag.
2022. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az van, nem szeretem. Bármennyire is megy az elszívó, belengi az ételszag a lakást, amit ki nem állhatok.

De szerintem amúgy nálatok inkább a 3 ember a probléma. Ha jól értem, van egy nappaliféleség a konyhával meg még egy szoba. Vagyis valakinek nem lesz semmilyen privát szférája, mert a konyhával (ahol nyilván mindenki tartózkodik valamennyit) közös szobában fog lakni.

2022. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Gyereknek lenne egy külön szobája, nekünk ketten a párommal meg akkor a konyhában lenne az ágy.
2022. febr. 4. 18:34
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az úgy nem lenne jó, főleg, hogy ilyen kevés a hely.:(

Én egyedül laktam egy 40m2-es régi, de amerikai konyhás (jellegű) lakásban. Egymagamra ritkán főztem, így nem lengte be egész nap ételszag a lakást, viszont sokkal nagyobb volt a térérzet, mint egy szétdarabolt lakásban, ezért szerettem. A tv-t is tudtam nézni a konyhából, ha úgy adódott.

De 3 emberre nem ajánlom.

2022. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az amerikai konyha a baj, (ételszag ide vagy oda) hanem hogy hiányzik a szülői háló.

A gyerek nem lesz mindig picike!

50 m2-es lakásban már lehetne 2 hálószoba és a nappali+konyha.

Csak ez, amiről kérdezel szarul van megcsinálva.

2022. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy vagy két embernek lenne jó, akik a szobában együtt alszanak, sehogy máshogy. Át kellene alakítani.
2022. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez főzési szokásoktól is függ, pl. ha te szeretsz napi kétszer valami "rendeset" csinálni (tehát nem ilyen főtt tojás virslivel vagy sajtostészta és ikeás húsgombóc és mirelit zöldség... stb., hanem mittudomén mondjuk kocsonya... :D), akkor tényleg folyamat minden kajaszagú lesz és jobb a külön konyha, na meg gondolom, csak egy minikonyha férne el a nappaliban és akkor még hol esztek... a kanapén? vagy bárpultnál? Ugyanakkor még így is inkább a kajaszag, de egy rendes külön hálószoba, gyerekszoba és nappali. Kérdés, hogy a konyhából kialakuló hálószobába befér-e két ember. Szóval látni kellene egy alaprajzot.
2022. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!