Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Másnak is ilyen nehéz az...

Másnak is ilyen nehéz az albérletkeresés?

Figyelt kérdés
Elég hosszú ideig szoktam lenni egy helyen, úgyhogy már rég kellett albit keresni. E korábban mindig azt tapasztaltam, hogy ha tetszett egy hely, és elhatároztam, hogy kiveszem, akkor kivettem. Most már egy hete keresek lakást, 3 helyet néztem meg, mindenhol egy sor jelentkező, a tulaj majd dönt. Mintha munkahelyet keresnék, szinte versenyezni kell. Mással is így van ez?

2022. febr. 15. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Elmult 2 evben volt ez mashogy mert sok fiatal visszakoltozott csaladhoz (egyetem tavoktatas), meg sokan videkre mentek. Most kezd visszajonni az elet, megint nagy a kereslet. Evekkel ezelott se volt ez nagyon maskepp, egy jo lakasnal mar az elso megtekintesre erdemes ugy menni hogy kesz legyel helyben alairni egy szerzodest mert masnapra elviszi mas.
2022. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Igen,elölem is elvitték a jó lakasokat. Mostmár kéthavi kaució plusz bérleti díj készpénzzel megyek. Azonnal fizetni fogom megnézéskor a következöt.
2022. febr. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap egy olyan helyen voltam, ahol ki is hangsúlyozta a nő, nem azon múlik, hogy ki rántja elő előbb a farzsebéből a bérleti díjat, hanem, hogy ki a legszimpatikusabb. Szóval az se biztos, hogy az a célra vezető, ha pénzzel megy az ember. De általában azt tapasztalom, hogy a tulajok azt mondják, jaj, de nehéz a választás, mert mindenki szimpatikus. Rengeteg idő megy el értelmetlenül a keresgéléssel.
2022. febr. 16. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!