Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért csinálta ezt a főbérlő?

Miért csinálta ezt a főbérlő?

Figyelt kérdés
1 héten belül távozok az albérletből. Azt mondta a tulaj, hogy mielőtt elmegyek, írjak alá neki egy új szerződést, de nem maradhatok. Ebbe értelemszerűen nem megyek bele. Van tartozásom neki, azt írásba adtam, hogy részletekben egy meghatározott határidőn belül törlesztem.

2022. márc. 16. 14:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy tárgyaljuk újra utólag a lakásszerződést.
2022. márc. 16. 14:35
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak ö tudná megmondani, mire jó, de neked ebböl csak károd lehet. Ha aláírod, akkor követelheti töled a bérleti díjat, a rezsi megtérítését és egyéb kiadásokat.
2022. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xswerdy ***** válasza:
81%
szerintem egy utólagos megállapodásra gondol, ahol rögzítitek, hogy mennyivel is tartozol, azt milyen ütemezésben fizeted meg, és mik a konzekvenciák, ha azt mégsem tartod be.
2022. márc. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!