Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire nehéz egy szobatiszta...

Mennyire nehéz egy szobatiszta kismacskával albérletet találni Budapesten? Egyedülálló, nem dohányzó vagyok, havi 450 ezer forintos bevétellel.

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Van az a pénz.

De mit kezd a macska, amíg te dolgozol?

2022. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Fú,ki kell fogni nagyon. :/

Mi nehezen találtunk.

Fel kell hívni azt is,ahol nincs írva az állattartás,hátha. Amúgy a cicát talán egy fokkal jobban tolerálják,mint a kutyát,de így is sokáig tartott.

Esetleg lépj be facen az albérlet gyerekkel/háziállattal csopiba. Ott szoktak hirdetni.

2022. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé sajnos, de nem lehetetlen. Azt javaslom, amit előttem írt valaki: érdeklődj azoknál, akik nem írták bele a hirdetésbe, hogy nem engednek állatot.
2022. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bútorozatlan lakásba sikerült csak nekünk is menni.
2022. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi könnyen találtunk, meg kell kérdezni ott is, ahol nem írja kifejezetten, hogy állattal nem.

Bútorozarlan lakást könnyebben fogsz találni.

2022. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekem 16 kerületben van másfélszobás lakásom.

Mindig szívesebben adom ki a lakásomat annak akinek kutyája, macskája van, mint azoknak akiknek gyerekük van. Lehet lepontozni, de tapasztalatból mondom: Gyerekek sokkal nagyobb kárt okoznak mint a háziállatok. Kétszer adtam ki gyerekes családnak, soha többé. Legutóbb 2 diáklány bérelte a lakást, mindkettőjüknek volt 1-1 kutyájuk. Nem volt panaszom velük.

Jó tanács: Ha esetleg valaki hajlik arra, hogy menjen háziállat is, de még bizonytalan, akkor ajánlj fel + kis összeget a cicára. pL: bérleti díj havi 70 ezer + 3000 háziállat díj. Vagyis havi 73000 forint. Vagy legyen magasabb a kaució, az esetleges állat rongálás miatt.

2022. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Cicával nem nehéz, én eddig simán találtam. Csak azokat a hirdetéseket zártam ki, ahol fel volt tüntetve, hogy kisállat nem jöhet. A többinél szinte mindben engedték, főleg bútorozatlan lakások esetében. Kutyával szerintem nehezebb, bár az is igaz, hogy volt olyan macskám, akivel meg sem próbáltam volna albérletezni.. A jelenlegi teljesen problémamentes, persze ezt a tulaj nem tudhatja előre, volt aki eljött személyesen "leellenőrizni" szerződéskötés előtt, de azért ez nem jellemző.
2022. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Aki bútorozás nélkül hirdeti megengedőbb szokott lenni.
2022. márc. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"De mit kezd a macska, amíg te dolgozol?"


Kapaszkodj meg: főz, mos, takarít, ablakot pucol. Az enyém fel is porszívózik, de csak kétnaponta.


Amúgy: szimplán alszik, néha szétpakolja a játékait...

2022. márc. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én simán találtam cicával Óbudán. Nyilván alapból állattáraként meghirdetett kégliket néztem van is ilyen fb csoport is. Én 140 + rezsit fizetek másfél szoba, berendezett (nem vadi új designer, de nem is lomis cuccokkal), légkondis kilátással a hegyekre.
2022. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!